najlepsa muvanja...

Hm... Samo ona muvanja kad mi se zaljulja tlo pod nogama... koliko mi se muškarac svidi... Volim originalnost i suptilnost... Kad sve lebdi u vazduhu od naboja energija... a lišeno ikakvih banalizacija...

Naj-najlepše... Gore pomenuto + izgubila sam pojam o vremenu, koliko sam dugo sa tom osobom... izgubila sam osećaj za temperaturu... nisam ni primetila da su mi se prsti sledenili...

On i ja, na ljuljaškama... On mi peva neku pesmu koju sam mu neki sat pre toga rekla da volim... Kad sedimo na klupici jedno uz drugo na popriličnom odstojanju i ja to primetim i iskomentarišem, a on se onda udalji još više, dok ne upadne u neku rupu... :) U tri ujutru se tražimo u potpuno praznom parku...

Baš bilo lepo, da se setim ovoga... Tema je za ''dobro jutro'' idealna... :)
 
Sokolica_M:
Hm... Samo ona muvanja kad mi se zaljulja tlo pod nogama... koliko mi se muškarac svidi... Volim originalnost i suptilnost... Kad sve lebdi u vazduhu od naboja energija... a lišeno ikakvih banalizacija...

Naj-najlepše... Gore pomenuto + izgubila sam pojam o vremenu, koliko sam dugo sa tom osobom... izgubila sam osećaj za temperaturu... nisam ni primetila da su mi se prsti sledenili...

On i ja, na ljuljaškama... On mi peva neku pesmu koju sam mu neki sat pre toga rekla da volim... Kad sedimo na klupici jedno uz drugo na popriličnom odstojanju i ja to primetim i iskomentarišem, a on se onda udalji još više, dok ne upadne u neku rupu... :) U tri ujutru se tražimo u potpuno praznom parku...

Baš bilo lepo, da se setim ovoga... Tema je za ''dobro jutro'' idealna... :)

bas slatko :lol: :lol: :lol: :lol:

najlepse muvanje je ono skroz neplanirano...i neophodno je da muskarac bude originalan koliko je to moguce...sto ne znaci da on treba sve da odradi a ja da cutim i broijm zvezde ;)
 
Primetio je da mi je hladno,skinuo je svoj kaput i ogrnuo me, dok je to radio
privukao me je svojim(heh snažnim) rukama i poljubio uf,neopisivo dobro...
To je bilo pre skoro pet godina! Ali je bilo...hm,upečatljivo :D
 
PuNkKiSs:
Primetio je da mi je hladno,skinuo je svoj kaput i ogrnuo me, dok je to radio
privukao me je svojim(heh snažnim) rukama i poljubio uf,neopisivo dobro...
To je bilo pre skoro pet godina! Ali je bilo...hm,upečatljivo :D

Ti bi volela da ti se stvarno tako desilo, zar ne? Zamisli to, napregni mozdane vijugice, bilo bi ti super. Nemoj da prepisujes samo iz knjiga, smisli sama neki opis.
 

Back
Top