controloc+tothema

pitanjce

Zainteresovan član
Poruka
211
Da li se ovo moze piti zajedno ...posto controloc utice na smanjenje zeludacne kiseline ..a gvozdje se resorbuje uz kiselinu zato se pije vitamin C sa ovim ampulama da li ce se gvozdje resorbovati dok se pije controloc ..da ne pijem za dzabe ampule
 
Prvo controloc gastroeneterolog, za krvnu sliku mi je napisao b.o. a gvozdje mi je 6 ref.vrednosti su od 6-27 i kad sam otisao kod lekara opste prakse jer specijalisti ne pisu recepte ...da mi napise controloc onda mi je dr videla gvozdje i dala tothemu mesec dana ...mada je to sa tothemom bezveze cisto otaljavanje pacijenta ..treba da se vidi zasto mi je gvozdje 6 :D ....HGB 124 ref. 120-180 RBC 4.09 ref. 4.2-6.1 to mi je i manje to su valjda crvena krvna zrnca eto ..ne znam sta jos da napisem WBC 10.15 ref. 4.0-10.80 sedimentacija 22 a ref ne pise nigde mislim da je gornja 15
fibrinogen 134 eto al sam sad sve nalupetao ali snaci ce se onaj ko zna sta trazi :lol:
WdW a jel znate vi da mi kazete sta je to hipertrofican zeludac ...jel to kao uvecano srce ? zasto se uvecao ..tacnija dg je kaskada i hipertrofija zeluca sa deformacijom bulbusa bez depoa
Hvala
 
pitanjce: kaskadni želudac je fizioloska anomalija, nebitno je da tumacis taj nalaz. Ono sto je bitno jeste da si ti u pravu 100% i da je glupo sto ti je lekar OPSTE PRAKSE ordinirao terapiju hematolosku a da te nije uputio hematologu na ispitivanje zasto ti je gvozdje na donoj granici. generalno krvna slika ti nije blistava (sve je na donjoj granici iako jos uvek u granici normale, a pri svemu ti je i sedimentacija malo povisena, a leukociti pak na gornjoj granici sto govori u prilog nekoj infekciji. Javi se hematologu.
 
Pa otici cu kod lekara opste prakse ...i trazicu uput za hematologa ...a ako me isparsi u smislu pa dala sam ti ampule sta sad pametujes :cry: znam da nisu svi lekari isti ..ali zasto nas ovako nesavesno lece ..kao da nemaju svoju decu ,kao da oni nikad nece biti bolesni i zavisiti od drugih ...
Hvala WdW ....
 

Back
Top