Trophy Manager

Jel ti igrash...ja volim menadzere i aj mi objasni sta ,kako,koliko je zanimljivo i realno? Koje lige imaju....jel treba da se instalira nesto i koliko...? Sad malo citkam po netu kazu da je ok igra skroz....ali malo skripi kod transfera
 
skyhook:
Jel ti igrash...ja volim menadzere i aj mi objasni sta ,kako,koliko je zanimljivo i realno? Koje lige imaju....jel treba da se instalira nesto i koliko...? Sad malo citkam po netu kazu da je ok igra skroz....ali malo skripi kod transfera

Pa imaju gotovo sve svetske lige, ukljucujuci i nasu.. ne treba nista da se instalira, igra je potpuno web-based. ja inace igram i hattrick, ovo sam tek sad otkrio i deluje mi ok. brza je od hattricka, jer se utakmice igraju na svaka 3 dana. a izmedju ostalog mozes da biras i dresove, boju, sponzora. jedino postoji upravo ta mana - ne samo sa transferima, koji su nerealni, nego i sa parama generalno. ja sam u petoj srpskoj ligi poceo sa 13 miliona (!!). ali kada se to zanemari, igra je ok.
 
uh to je ogromna mana....!!! pa kako 5 srpska liga?! gde su to nasli??? A kako se igraju tekme online...to mi nije jasno...jel si u stalnoj interakciji sa drugim igrachima ili igrash odvojeno za sebe svoju ligu....da li promene kod ostalih uticu na tvoj klub i slicno?
 

Back
Top