Sta mislite o vodolijama?

vodoliju ce uvek privuci nepoznata tamna strana te ako hoces da ga zadrzis moras biti pomalo misticna,cudna,nije tacno da su to neozbiljni ljudi prvo su ti najbolji prijatelji pa tek onda ljubavnici ali jeste tacno da brzo gube interesovanje za banalne svakodnevne stvari.
budi drugacija,budi pametna,humana,pricaj o astrologiji,kosmosu,religiji,filmovima naucne fantastike,filmovima vezanim za mitologiju,pricaj o kompjuterima,internetu,pricaj o neobicnim iskustvima putovanja duse,takodje pricaj o stvarima koje si uradila sama na cudan neobican drugaciji nacin jer vodolija uvek ima potrebu da bude drugacija,nevolja jeste sto na tom putu birajuci tamnu stranu zaluta zato moras pogledati gde mu je venera i mesec kao i mars da bi videl koliko j u svojoj ekscentricnosti spreman daleko da ide,osetljiv je na alkohol drogu ali manje doze mu se cak i preporucuju da bi se smirio i opusti i omogucio normalan tok misli i emocija
 
ja sam vodolija...uglavnom me privlaci nemoguce, nesto za sta treba da se borim. Vise volim da sama zapocnem nesto nego da nastavljam necije ili idem po nekom sablonu. Uglavnom se moje misljenje razlikuje od drugih ali na kraju se ispostavi da sam upravu. Volim da imam konce u svojim rukama kako u zivotu tako i u vezi. Nemoj puno da smaras vodoliju, to nikako ne vole! Pustio da sama (vodolija) dondje do nekih zakljucaka!
 
da nisu svi bikovi dosadni,a ni svi ovnovi ambiciozni,a ni svi rakovi sanjalice,ni svi lavovi egocentricni,...
pa ni sve vodolije nisu iste,upoznala sam ih svakakvih:lepih,ruznih,modernih i staromodnih,luckastih i ozbiljnih,posebnih a bogami i obicnih,...ni sve vodolije nisu iste :D
 

Back
Top