ljubavni vihor uz doors-e...

e, a zamislite, na primer, ljubavni vihor uz virginia avenue... salim se... nebitno je to... sad je pravo sve... mister Jack je pored mene... i ide jedna ekstra stvar... znaci... nema greske... veceras je sve istina... i, obicno... ovako shvatim nesto... dosta puta i pogresno... al' nema veze... bitno je da se shvati... nazad u moju tvrdjavu... ili palatu... mora da postoji neko mesto koje je bolje od ovoga... i... reci cu vam nesto o snovima,... ma neee... to je samo pesma... lepa... stvarno...
 
rile_laki_oblak:
e, a zamislite, na primer, ljubavni vihor uz virginia avenue... salim se... nebitno je to... sad je pravo sve... mister Jack je pored mene... i ide jedna ekstra stvar... znaci... nema greske... veceras je sve istina... i, obicno... ovako shvatim nesto... dosta puta i pogresno... al' nema veze... bitno je da se shvati... nazad u moju tvrdjavu... ili palatu... mora da postoji neko mesto koje je bolje od ovoga... i... reci cu vam nesto o snovima,... ma neee... to je samo pesma... lepa... stvarno...

Reci... please... :D
 
W.A.S.P.:
А ти предпостављам волиш да се торбаш уз Џеја, Неду Украден и ту екипу ...
nepismeni, poljubis me u nedu. ukraden.
i nemoj da preDpostavljas dok ne savladas pravopis.... :lol:

p.s. kome su jedine muzicke opcije dorsi i neda (o dzeju da i ne govorimo) taj da spuca glavu o prvi betonski zid. 'oma.
 
...Тања је Влади ударала чврге
када је Владе био мали
а онда је Владе стао на паркет
онда је Владе заиграо БАСКЕТ

...тара-тара...тара-тара...ВЛАДЕ...тара-тара...тара-тара...ДИВАЦ...

:lol: :lol: :lol:

...добродошао на западну обалу
зовем се Џонсон, с надимком Меџик
радићемо заједно на нападу и одбрани
помоћи ћу ти да савладаш ЈЕЗИК...:lol: :lol: :lol:

...тако нешто...осталих строфа се не сећам...:)

P.S. Ок су Дорси...али у интерпретацији Најџела Кенедија...8-)
 

Back
Top