Emisije o Video/Igrama

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.927
Ono sto prilicno ide na moje zivce...
Emisije o video igrama su besmislene!Samo, prilozi ,prilozi,trejleri, trejleri i nista vishe.Po mom misljenju trebao bi da se dovede gost(npr.m.kuzmanovic)i onda da raspravljaju o ozbiljnim temama o video igrama (cenzura,nasilje,prezahtijevne igre,multiplayer)ili o samim video igrama koje su zarazile ljude(wow,bioshock...).Treba imat' virtuelni studio,al da je normalan...ne neki svemir itd...Voditelj treba da bude poznavalac video igara naravno a da ne bude iritantan!Naravno, treba imati priloga i opisa video igara!Trailera itd.
vase misljenje?
u americi bi naprimjer mogli da dovedu u emisiju gabe newella,johna carmacka,ili romera...Njegovu bivsu koja ga je pobijedila u Quakeu itd...
p.s.znam da je tema vise za tv,ali se ovdje vise ljudi razumije u video igre pa je ovdje postavljam.
 
Ima Game Over na Politici, mada ne znam da li se jos emituje.
Gledao sam nekoliko emisija o igrama...prilicno jadno...
Voditelj je neki bubuljicavi feget, nema pojma da prica o igrama i pokazuju gameplay snimke...smaraju...
 
Nemoj tako.
Cyber Space vodi najiskusniji voditelj takvih emisija. Koliko se secam on je to vodio i pre vise od deset godina na 3K :lol:

Pre je bila prava navala takvih emsijija, koji god kanal da ukljucim neka izvire iz njega, a sada nista. NE pamtim da sam skoro pogledao neku (jesam, lazem, na metropolisu sam slucajno naleteo na pola Game Overa)

A sta, nema vise Silikona?

JA sam jedno vreme na kablovskoj imao jedan kanal koji je bio ceo o igricama ali je smorio posle kratkog vremena. Pet opisa vrte nedelju dana non stop pa u krug. :lol:

Ince ako pricamo uopste o IT emsijiama po mom misljenju najkvalitetnija je Click na BBC-u
http://www.bbcworld.com/Pages/ProgrammeMultiFeature.aspx?id=18
Ko hoce moze da skine celu emsiju sa linka koji sam dao.
 

Back
Top