ko je lud u zemlju Srbiji

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Slusam kako balavac od 33 godine preti Americi nizom "ostrih mera" u slucaju da ova prizna nezavisnost Kosova. Naravno govorim o Vuku Jeremicu. Ne ozbiljno bi bilo da i neko stariji sa mesta ministra inostrranih posloba preti svetskoj vele sili. Ali ovo je i smesno i tuzno. Pa taj ne bi mogao da uplasi ni prehladjeno pile.
 
Luciferko:
Slusam kako balavac od 33 godine preti Americi nizom "ostrih mera" u slucaju da ova prizna nezavisnost Kosova. Naravno govorim o Vuku Jeremicu. Ne ozbiljno bi bilo da i neko stariji sa mesta ministra inostrranih posloba preti svetskoj vele sili. Ali ovo je i smesno i tuzno. Pa taj ne bi mogao da uplasi ni prehladjeno pile.
Тачно... где нам је сада онај генерал Сента... да их погледа мрко... само да га не питају нешто, не би ваљало! :D :D :D
 
Luciferko:
Slusam kako balavac od 33 godine preti Americi nizom "ostrih mera" u slucaju da ova prizna nezavisnost Kosova. Naravno govorim o Vuku Jeremicu. Ne ozbiljno bi bilo da i neko stariji sa mesta ministra inostrranih posloba preti svetskoj vele sili. Ali ovo je i smesno i tuzno. Pa taj ne bi mogao da uplasi ni prehladjeno pile.
pa,napad je najbolja odbrana..........
samo je zajbano kad te shvate ozbiljno!
 
međutim stigo kući drugi gosin ..., kako ono beše , Mirko ili ...ne , Setio sam se ,
Mr. Oliver , da jes bogani on je ! Potrošio sitnih 2 mila - dobro poslolio Pamet ,, belome svetu,, o Životnij Sredini i , ODMAH ( danas ) zapretio Bolesnim - oh , pardon..., Porezskim Obveznicima ( svima redom od penzionera do onoga zadnjega što leži nasmrti u bolnici ) sa datum om 13 i !!!
Kaže , nemogu da ti srušim kuću nelegalnu ( ili štalu - ovo nije rekao ...) al mogu ti napl.porez ,, boli glava ,, !! Eh sada ako nemaš pare da jedeš - svrati u neku ulicu ( naćeš banaku na 100 metara 20 komada ) pozajmi i sačekaj dok ti oni zaprete !
Al ja se se nadam da će dotični gosin skoro napuniti džepove sa plus 2 mileta i ode pa se ne vrati više
bar ne dok ne prođe ova ,, kurvalizacija,, ili šta je već - globalizacija .
Nego zašto srbi ne menjaju kompletnu vladu recimo za 1 Vojvodu ? Pa , ovakvo ,, sranje ,, on može sam napraviti al će nam manje koštati .
Jožef
 
Ja Bogami nebi znao ko je već od koga ,, luđi ,, u SRB . Ono što znam SASVIM VAM IZKRENO
REČENO je da , gde god da se pojaviš , SVI SE PRAVE LUDI .
Odeš ( NEDAO NI JEDAN BOG ) u opštinu na pr. i počne ČEĆKANJE ! Idi tamo pa mi javi gde sam ja . Odeš tamo - automatski sledi ,, šta ćeš ovde ,, Ali zato kada me portir pita GDE ONO JA IDEM - Uvek mu kažem da - POJMA NEMAM ! Ideb brate pa ću dođi .! Ali svaki od ,, nih ,, ima u zadnjem džepu bar jedna uplatnica ! Pa ideš u , poštu - staneš u red ( i razmišljam ) KAKAV SAM JA majmun !
Treba li sve ovo meni samo zato što mi Supruga rekla ???
Ma , gonite se svi redom bre - vraćam se kući . Ona me pita ,, jesi li ,, ? Pa onda , pitam i ja - Šta ?
Pa ona ,, pa gde si bio ,, ? Pijma nemam je....ga !!!!
Nevalja ovo pitanje - ko je najluđi ? Pitajte me znam li normalnog - uopšte . Lakše ću vam odgovoriti .
Jožef
 

Back
Top