molim vas sve za pomoc-americko rvanje

Kakav propalitet je ovaj sto se pedstavlja kao Nisam_Gost samo zapomaze daj mi link pa daj mi link.Ja imam dva razlicita jedan je raw 2007 a druga smack down 2008 ovaj raw je zivo smaranje glupi potezi i ta sranja ali za smack down nemam reci odlican je imaju svi sem umage,carlita i horc vogla potezi su odlicni.
 
Kakav propalitet je ovaj sto se pedstavlja kao Nisam_Gost samo zapomaze daj mi link pa daj mi link.Ja imam dva razlicita jedan je raw 2007 a druga smack down 2008 ovaj raw je zivo smaranje glupi potezi i ta sranja ali za smack down nemam reci odlican je imaju svi sem umage,carlita i horc vogla potezi su odlicni.

U redu el te pitao neko nesto.Mogao si mi pomoci a ne da tu nesto izvodis.El postoji raw vs smackdown 2008 za pc?Ajde dajte linkove od necega ja sam trazio po torrentima nisam nasao sve za ps treba mi za komp nesto dobro al da nije ono iz 2002 sa novim borcima.
 
Izasao je i wwe raw 2008. Treba da skinem za sestrica pa sam guglajuci naleteo na ovu temu. Hvala za info kako se zove ovakva igrica. Ranije sam par puta tj pre jedno 12 godina igrao u igraonici na sega megi neke kecere i stvarno je ludilo koliko mi se tada svidela, ali bilo je tesko da se dodje na red od starijih koji su opsedali konzole, a i nije bilo toliko novca za sega megu, ipak je za iste pare 3x duza zabava bila na aparatima sa super mariom.
 

Back
Top