pisite mi!

D

Dida

Gost
[Imam devetnest godina a vec sam imala dva abortusa,mnogo mi je tesko zbog toga i zao mi je ali bila sam primorana na to.Ja sam A negativna krvna grupa molim vas pisite mi nesto vise o tome<kakve su posledice i kolike su sanse da cu moci da rodim ponovo??????size=9][/size] :cry:
 
Valjda si se prije abortusa raspitala oko posledica :?: Ako je ginekolog znao svoj posao valjda nebi trebalo biti problema.Nemogu da razumem da je neko mogo da te natera na abortus.
 
Dida:
[Imam devetnest godina a vec sam imala dva abortusa,mnogo mi je tesko zbog toga i zao mi je ali bila sam primorana na to.Ja sam A negativna krvna grupa molim vas pisite mi nesto vise o tome<kakve su posledice i kolike su sanse da cu moci da rodim ponovo??????size=9][/size] :cry:

Znam nesto iz iskustva moje rodake,sa tvojom krvnom grupom pre nego da zatrudnis trebalo bi da primis neku inekciju koja ce,valjda,da spreci poremecaj u trudnoci.I valjda svaki put tako,samo sa tom inekcijom i onda nece biti nikakvih proble
 
zasto si bila primorana :( u sustini ja sam farmaceutski tehnicar pa cu probati da ti objasnim nesto o tome!negativna krvna grupa nije dobra za osobe zenskog pola zato sto prilikom trudnoce i naravno porodjaja mora se primati inekcija koja sprcava stvaranje antitela da plod ili majka ne bi imali neku tesku bolest neizlecive prirode!od metabolizma zavisi da li ces imati dece na dalje!verovatno nisi od straha slusala ginekologa koji ti je to objasnjavao!ali eto!nama je medicina usavrsena tako da nije abortus ne bi ni postajao,zar ne?a inace jedina mogucnost da ne mopzes da imas decu je da postanes sterilna ili ti ili tvoj muz!nemoj da se plasis lekari znaju svoj posao!a u buduce PAZIIIIIIIIIII[/i][/b]
 
visnja78:
Nije to tako strasno, meni se isto desilo u tvojim godinama. ako zelis da razgovaras oVisnja drago mi je da ti je stalo i da si mi se javila :) Posto si mi rekla da ti se dogodilo isto molim te reci mi da li si imala neke posledice i kako se sve zavrsilo?Ja nisam primila rogan iz kojih razloga nebitno je mada mi je jedna osoba rekla da mogu da ga primim bilo kad da ne smeta ja joj nne verujem!Da li znas nesto o tome ako znas reci mi da li je to tacno ili ne hvala ti unapred. :D stavi neku kontakt adresu ili sl.
 
buba mara:
Momci sa kojima si zaglavila su DNeznam ko te je vaspitavao ko god da je nije mu poslo za rukom!Pre svega ovo je mesto za diskusuju i ako nemas sta pametno da kazes onda bar nemoj da vredjas druge bez razloga zato sto to nije uredu ne poznajes me i nemozes da sudis o meni po bilo kom pitanju!EBILI A I TI NISI NISTA BOLJA :!:
 
Nemoj da se sekiras,bice sve kako treba,zivot ide dalje,sta da radis ,pogresila si,pazi sada.Uzmi neke pilulice ili idi da stavis spiralu,to ti je mozda najlakse.
 
Znas,ljudi koji se nisu nasli u takvoj situaciji,oni to osudjuju. Pa nisu one humanije od nas,koje smo imale abortus. Kada zena nije ni psihicki,a ni fizicki spremna da rodi, bolje je da ide na kiretazu.Ako si ti to zelela,znaci uradila si pravu stvar.Sada nastavi dalje,i slobodno podignute glave, ali zastiti se.To je tvoja duznost,a ne njegova,niko ti nece zeleti vece dobro od tebe same.
 
Dida:
[Imam devetnest godina a vec sam imala dva abortusa,mnogo mi je tesko zbog toga i zao mi je ali bila sam primorana na to.Ja sam A negativna krvna grupa molim vas pisite mi nesto vise o tome<kakve su posledice i kolike su sanse da cu moci da rodim ponovo??????size=9][/size] :cry:

pa pitaj njih ? tj doktore?
 
Prica je veoma poucna, to znaci da ti momci s kojima si stupila u sex.odnose i nisu bili bas od poverenja!
Ako je neko uz tebe, a ne mi sto ovde lupamo sta hocemo, e onda ti samo tako moze biti lakse!
I drugi put, tj. treci put razmisli sta radis, u pitanju je tvoje, ali samo tvoje zdravlje! A njih boli uvo! :x
 
Recu ti iskreno ja sam cula da devojke-zene koje imaju negativnu krvnu grupu ne bi smele abortirati jer posle vise ne mogu da zatrudne, ne znam koliko je to tacno moja mama je negativna i nije smela abortirati zbog toga a i posle porodjaja ako zelis jos dece moras primiti neku inekciju ako je ne primis onda dete moze deformisano, imati neku bolet neizlecive prirode itd.
Ne zelim te plasiti ali meni su tako objasnili!
 
Anonymous:
Znas,ljudi koji se nisu nasli u takvoj situaciji,oni to osudjuju. Pa nisu one humanije od nas,koje smo imale abortus. Kada zena nije ni psihicki,a ni fizicki spremna da rodi, bolje je da ide na kiretazu.Ako si ti to zelela,znaci uradila si pravu stvar.Sada nastavi dalje,i slobodno podignute glave, ali zastiti se.To je tvoja duznost,a ne njegova,niko ti nece zeleti vece dobro od tebe same.

Ti si mozda mogla abortirati i ja te neosudjujem ali ima devojaka koje su svesne sveg i jako mlade ali to ne mogu jednostavno uraditi, tj. nisu mogle...
Stvarno ja nisam mogla, nisam to je bilo jace od mene... jednostavno sebi nisam ni "ostavila vremena" da razmisljam o toj mogucnosti... ali hvala Bogu podrsku sam imala od svih... sta ce dalje biti videcemo ja se borim i boricu se...
 

Back
Top