MEGACITY 4

fantom piroman:
A koji su oni zanr?
Pa svirali su neki pop rock pank krajem osamdesetih i pdo polivine devedesetih! Ne znam kako da ih drugacije definisem. Uglavnom gotivna im svirka, melodicna, pevljiva a i nastupi su im loodilo, samo neko skakanje i slamovanje non stop!
 
Naslednika??? Evo, me ovde! Posvetili su mu pesme "Heiress":
Brisi, brisi suze s lica,
ti si nasa naslednica,
Liiiizo, draga, Liiizo, mila,
havla Bogu sto si se rodila.
Eto tako su oni mene opevali. Mega City Four su bili moji jako dobri saradnici, a i dalje se druzim sa njima. Smrt Darrena Browna, inace mog najboljeg prijatelja mi je promenila zivot i od tada sam rekla da cu svaki dan provoditi zabavljajuci se. Mnoge hitove sam im ja napisala i aranzirala. Stalno sam u kontaktu sa Dannyem, Gerryem Bryantom i Chrisom Jonesom, koga smo zvali Si Dzej, zbog Pamelle. Danny, Wiz i ja smo jos u osnovnoj skoli imali band Stallion. To malo ljudi zna. Odlicni su! Nasi albumi su:
Tranzophobia 1989
Who Cares Wins 1990
Terribly Sorry Bob1991
Sebastopol Rd. 1992
Inspiringly Titled - The Live Album 1992
Peel Sessions 1993
Magic Bullets 1994
Soulscraper 1996
Nasi live nastupi su bili nezaboravni.8)
 
Wau Lizo, gotivim te. Ja nisam imao te srece da budem blizak sa njima toliko. Inace i mene je veoma pogodila Darrenova smrt, jednostavno ni dan danas ne mogu da verujem da taj covek vise nije sa nama! Live nastupe sam video neke i odusevljen sam i danas koliko su pozitivne energije isijavali ti momci. Cini mi se da je Wiz-ovim preranim odlaskom, otislo u nepovrat i deo mene.
...and it's you I'm fighting for,
though my heart bleeds and it's broken
MY SPIRIT WILL NEVER FALL
 
fantom piroman:
Aaaa... Moram ih cuti, dok su rock :)
pored ostalog i o tome se ovde radi! Naime, nigde nisam uspeo da nadjem neke njihove snimka. Ja imam samo prva 3 albuma ali na kasetama a zeleo bih i ostale da cujem, sa malo kvalitetnijim zvukom. Uzdam se u Lizu Denis. Uostalom odi na youtube i potrazi Megacity 4, extra je snimak sa pesmom Stop!!! JAvi ako pogledas
 

Back
Top