duga :)

Somewhere over the rainbow
Way up high,
There's a land that I heard of
Once in a lullaby.
Somewhere over the rainbow
Skies are blue,
And the dreams that you dare to dream
Really do come true.

Someday I'll wish upon a star
And wake up where the clouds are far
Behind me.
Where troubles melt like lemon drops
Away above the chimney tops
That's where you'll find me.

Somewhere over the rainbow
Bluebirds fly.
Birds fly over the rainbow.
Why then, oh why can't I?

If happy little bluebirds fly
Beyond the rainbow
Why, oh why can't I?
 
Ove i prošle godine, približno u isto vreme, avgusta, videla sam dugu iznad svog grada... tako jasnog oblika i boja, luk koji se nadvio...
Bila sam srećna kao dete...
Prošle godina sam bila kod drugarice, tada su bile čak dve duge, vrištale smo od sreće, bukvalno... zvala sam sve moguće ljude da im kažem da ih gledaju... taj trenutak... kad šaljemo svi jedni drugima poruke i sa različitih krajeva gradova, i svi gledamo u isto... drugarica i ja, uplakane zbog nekih stvari koje su nam se desile tog dana, a nasmejane što vidimo posle toliko godina dugu... i što smo zajedno... i svi ti ljudi, umreženi sa nama... ''To je neki znak'', kaže moja drugarica... a kiša još pomalo sipi... mi, onako bose na pločicama... NIKAD neću zaboraviti...
 
ufff, jes lepa duga, video sam je pre neki dan...ali bilje da nisam, samo sam pretrpeo strah...btw, cepao sam autoputem 140 i gledao dugu sa strane, i umalo se ne zalepih u kamion ispred mene koji je išao 2 na sat...:roll:
Znači, ne volem dugu dok vozim, a u svim drugim prilikama volem..8)
 
pojavi se duga posle duge kise, pojavi se duga al tebe nema vise, pojavi se duga, nisi moja vise.

boban zdravkovic

ovo pisem da bih mogla da kliknem na sovj profil da vidim kako izgleda :)
 
Sokolica_M:
Ove i prošle godine, približno u isto vreme, avgusta, videla sam dugu iznad svog grada... tako jasnog oblika i boja, luk koji se nadvio...
Bila sam srećna kao dete...
Prošle godina sam bila kod drugarice, tada su bile čak dve duge, vrištale smo od sreće, bukvalno... zvala sam sve moguće ljude da im kažem da ih gledaju... taj trenutak... kad šaljemo svi jedni drugima poruke i sa različitih krajeva gradova, i svi gledamo u isto... drugarica i ja, uplakane zbog nekih stvari koje su nam se desile tog dana, a nasmejane što vidimo posle toliko godina dugu... i što smo zajedno... i svi ti ljudi, umreženi sa nama... ''To je neki znak'', kaže moja drugarica... a kiša još pomalo sipi... mi, onako bose na pločicama... NIKAD neću zaboraviti...

Imas srece ako se ti ljudi koje si zvala nisu razbesneli na tebe, na mene su stalno svi besneli kad ih zovem zbog tako lepih stvari.
 
Obozavam dugu..chini me tako srecjnom.Kad sam bila mala,uvijek sam pokushavala stati ispod nje..docji na njen pochetak.. (:

I moja 'lokacija' znachi upravo to - debajo del arco iris - ispod duge (:
 
Impresivno je to sto dugu moze da vidi svako, i onaj ko je udaljen, isto kao sto mesec svi vide, ali ipak, zagonetno je ko sve moze da vidi dugu, na primer, mozda moze da je vidi svako iz moje ulice, a mozda moze da je vidi svako iz celog dela grada, a mozda moze da je vidi samo neko sa moje strane brda koje je izmedju nas, mozda mozemo da je vidimo mi ispod brda, a oni sa brda ne mogu, i onda, zovnes drugaricu da je pitas vidi li dugu, a ona se razbesni...
 

Back
Top