POREZ

PAWLLE

Poznat
Poruka
7.869
Dokle cemo mi kao narod da trpimo zulum MUP-a PROSVETARA i ostalih smradova koji zive na rachun poreskih obveznika. Kad dodjes bilo gde da trazis neke dokumente svi se istresaju na nas. Shta mislite kako to da reshimo? koji vid gradjanske neposlushnosti da pokazemo tim skotovima koji zive od nashih para.
 
PAWLLE:
Dokle cemo mi kao narod da trpimo zulum MUP-a PROSVETARA i ostalih smradova koji zive na rachun poreskih obveznika. Kad dodjes bilo gde da trazis neke dokumente svi se istresaju na nas. Shta mislite kako to da reshimo? koji vid gradjanske neposlushnosti da pokazemo tim skotovima koji zive od nashih para.
Почни ти први да се истресаш, онда су фини!
Ја сам једној кокошки на пасошком рекао:
Зар мислиш да можеш да ме зајебаваш само зато што тај униформисани стоји иза тебе(пандур је нешто фотокопирао)???
Упамти већ једном да ти постојиш овде због мене а не обрнуто! Јасно?
 
KoscheiBesmertnii:
Почни ти први да се истресаш, онда су фини!
Ја сам једној кокошки на пасошком рекао:
Зар мислиш да можеш да ме зајебаваш само зато што тај униформисани стоји иза тебе(пандур је нешто фотокопирао)???
Упамти већ једном да ти постојиш овде због мене а не обрнуто! Јасно?

Tako se ne razgovara sa kolegama...
 
PAWLLE:
Dokle cemo mi kao narod da trpimo zulum MUP-a PROSVETARA i ostalih smradova koji zive na rachun poreskih obveznika. Kad dodjes bilo gde da trazis neke dokumente svi se istresaju na nas.
Shta mislite kako to da reshimo?
Pa jes' i to sto kazes....kakva korist od murije i prosvetara ionako. Kriminal na sve strane, a bar 50% populacije jedva da je polupismeno (eto primer ovog foruma).
Ma da pobijemo gowna i gotova stvar :D :D :D
 
PAWLLE:
Nisu samo panduri u pitanju tu je VLADA i ZDRAVSTVO sve su to gamad koja nas gleda kao na mrave , a u stvari oni zive od NAS :: :evil:
Па рекох ти: реци им то!
Проблем је у томе што су сви научени да ћуте и трпе...(ћути, може неко да те чује...), када би се сви издркавали на њих за само пар дана би постали фини!
Није тешко бити фин, зар не?
 
nemam pojma. ja sam uvek fin i glumim pogubljenog, rasejanog pesnika... na kraju sve tetkice trce okolo, popunjavaju mi formulare a kad odlazim cujem kako uzdisu i govore - 'e, da je meni ovako fin i pametan zet...' :D
 
POREZ JE CENA CIVILIZACIJE....


inace, ja sam za gradjansku neposlusnost ukoliko bagra iz epsa i NISa pokusa da protestima strajkovima i ostalim vidovima pritiska pokusa da dobije nesrazmerno veci deo akcija tih javnih preduzeca u odnosu na ostale gradjane Srbije
 
Salvantis:
Pa jes' i to sto kazes....kakva korist od murije i prosvetara ionako. Kriminal na sve strane, a bar 50% populacije jedva da je polupismeno (eto primer ovog foruma).
Ma da pobijemo gowna i gotova stvar :D :D :D

Ma da prikačimo na dvestadvaes' i pobijemo gomna na mestu! :D

Ja sam za to da prvo polupamo one ponižavajuće šaltere! Šta ja koji moj moram uvek da se saginjem i turam glavu kroz onaj otvor na šalteru kad 'oću nešto da pitam! Il' neka naprave lepo otvor u normalnoj visini, da lepo iksan može s njima da priča i da se ne ponižava il' neka ukinu šaltere! Ja mislim da razni činovnici i šalterski radnici izvor svoje moći nalaze baš u tim šalterima! A kako inače da se ponašaju kad pred sobom vide nekog savijenog do pojasa kome, pazi čuda, od njih nešto treba! A najgori su oni šalteri u studentskoj službi! Prozorče cirka 0.25x0.25, pa s druge strane vidim samo ruke i sise, u najboljem slučaju (ko u ovom Pawlleovom avataru)! Al' zato znaju da se snebivaju kad ih nešto najbolje ne čuješ jer nisi stigao na vreme da umesto očiju na otvor od šaltera meteš uši! More, da se lepo poruše ti šalteri, pa da vi'š kako će sve lepo da legne na svoje mesto!
 
KoscheiBesmertnii:
Па рекох ти: реци им то!
Проблем је у томе што су сви научени да ћуте и трпе...(ћути, може неко да те чује...), када би се сви издркавали на њих за само пар дана би постали фини!
Није тешко бити фин, зар не?

Tako je! A to se uče na šalteru! Dole šalteri!
 
PAWLLE:
Dokle cemo mi kao narod da trpimo zulum MUP-a PROSVETARA i ostalih smradova koji zive na rachun poreskih obveznika. Kad dodjes bilo gde da trazis neke dokumente svi se istresaju na nas. Shta mislite kako to da reshimo? koji vid gradjanske neposlushnosti da pokazemo tim skotovima koji zive od nashih para.

Pa šta bi sad? Što se povuče? Hoćemo li da organizujemo to rasturanje šaltera ili si imao nešto drugo u vidu?
 
JABUCHILO:
nemam pojma. ja sam uvek fin i glumim pogubljenog, rasejanog pesnika... na kraju sve tetkice trce okolo, popunjavaju mi formulare a kad odlazim cujem kako uzdisu i govore - 'e, da je meni ovako fin i pametan zet...' :D

kad si bio bro ono zadnji put... reche jedna slichno, al' ne za zeta :)
 
Aj što su nadrndani, al' što su neorganizovani do mojega! To sve naviklo na gotovo, niko ne pokazuje zainteresovanost za posao (naravno, čast izuzecima), a iz te letargičnosti se rađa i bezobrazluk, verovatno nezadovoljni svojim primanjima, životom uopšte...

Kad sam hteo da sredim papire za novorođeno dete, između ostalih, sam morao i da odem u Socijalno. Piše na dokumentu koji smo dobili da se svi papiri dostavljaju na uvid, znači ne treba kopija, samo original na uvid. Naravno, treba kopija, moje LK i detetovog izvoda rođenih. Lepo ih zamolim da mi kopiraju, da ne šipčim do prve kopirnice koja je u pizdincima, a odgovor je - kopir se koristi samo u službene svrhe! :shock: Pa, ja sam ovde službeno, a ne privatno, ponudim da platim, ali - jok! Samo za službene svrhe, onako nadrndano se to saopštava...Napolju + milion stepeni, ja sa starijom ćerkom, a njih zabole, "imate negde (???) kopirnicu", ma nabijem vam masakrdana svima...

Kad sam se vratio, u kancelariji pričam tetkicama o toj gluposti, a one samo sležu ramenima - ebiga, protirka je "vlast" tamo, ne mož' kopirati u privatne svrhe, još kažu da oni nemaju pravo da naplaćuju, a bilo bi dobro...Rastasmo se uz dogovor, da kada ja dođem na mesto direktora, uvešću plaćanje od 20 dindži i da ljudi završe posao kopiranja na "licinom mestu", na šta se jedna primila i odmah me upita u kojoj sam stranci :roll: :lol:

I da...Podržavam rušenje "poniznih" šaltera. :cool:
 
Nisam se povukao samo razmisljam kako doakati bagri, otresu se na moju zenu i onda se spakujem i odem sacu da im majku hebem a ono svi nesto ljubazni ali bez obzira na sve treba uraditi nesto da se njima stavi do znanja da oni zive od NAS :evil:
 
PAWLLE:
Dokle cemo mi kao narod da trpimo zulum MUP-a PROSVETARA i ostalih smradova koji zive na rachun poreskih obveznika. Kad dodjes bilo gde da trazis neke dokumente svi se istresaju na nas. Shta mislite kako to da reshimo? koji vid gradjanske neposlushnosti da pokazemo tim skotovima koji zive od nashih para.


to pitaj svoje demokrate. oni su nam ih na grbacu natovarili.

obecavali su reforme. al njima nije bilo do reformi vec da sjase kurta a da uzjase murta. njima je bilo do punjenja sopstvenih dzepova.
 
Obersturmfuehrer:
nisu demokrate nogi tvoji spsovci.
salterska dominacija je postala izuzetno popularan sport tokom devedestih


spsa nema na vlasti vec 7 godina. zasto je salterska dominacija popularan sport i u srbiji u periodu od 2000te do 2007? i ko je za to kriv? sloba?
 

Back
Top