Reciklaza

Limun i sargarepa

Početnik
Poruka
46
Zna li neko nesto o ovome, u nasoj zemlji cini mi se da je to u povoju, postoje nek firme koje se bave time, ali jos uvek nema organizovane reciklaze sa postavljenim korpama za reciklazu po gradu. Kako se povaezati i kome prodati reciliranu robu, koliko kostaju masine, zna li neko ?
 
Limun i sargarepa:
Zna li neko nesto o ovome, u nasoj zemlji cini mi se da je to u povoju, postoje nek firme koje se bave time, ali jos uvek nema organizovane reciklaze sa postavljenim korpama za reciklazu po gradu. Kako se povaezati i kome prodati reciliranu robu, koliko kostaju masine, zna li neko ?

Ima masina i masina, po raznim cenama, ali u svakom slucaju je vrlo velika investicija, bez biznis plana, izvora repromaterijala za preradu i mnogo toga jos, nije bas pametno ulaziti u sve to. Trebaju ti i dozvole razne...

A ako te zanima kako se povezati i kome prodati, evo mozes preko mene. Javi mi sta nudis, u kojoj kolicini i kom stanju. Vise mozemo pricati na private. Napomena: ako ne vrsis obradu skupljenog otpada, i ako nabavljas male kolicine (koje se mere kilogramima umesto tonama), onda ti je najbolje idi na neki otpad koji to otkupljuje pa njima prodaj, jer u ovom biznisu vazi da ces visu cenu dobiti za 1000tona nego za jednu (koja nikom i ne treba, sem tim otpadima koji ce ti dati manje para, jer oni obradjuju taj otpad i prodaju skuplje)

Na sajtu agencije za reciklazu imas spisak svih reciklera po delatnostima i gradovima.
 

Back
Top