RADIO

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Radio - cudna mala sprava u kojoj zive mali ljudi koji govore,sviraju i pevaju.
Kakva su vasa iskustva?Da li ste gostovali na nekoj Radio stanici?Da li ste nekada osvojili neku nagradu i kakvu? Da li ste zaljubljeni u voditelja-ku?
 
u radiju ne zive mali ljudi...zivim ja,npr...vec 15 god sam radioaktivna...sad sam otisla s fm-a u svemir a bacili su me i na net...upravo radim...to je jedini posao koji volim da radim...
jesi li i ti na radiju?bas bih volela da cujem sta misle moje kolege o svom poslu...pozdravljam sve tuzne tonce i one koje su malo napredovali pa su postali dj-vi i sl.
 
Radio sam na drugoj privatnoj radio stanici,po osnivanju.Posao je vrlo zanimljiv,naročito za ljude koji imaju ideje i smelosti,a takvi su retki.
 
Bandzi FmMONO:
Slusam! Radijski posao je najbolji i najlepsi posao na svetu!!! Sta mislite o tome?

Obozavam radio ali mrzim radio stanice i radio voditelje jer daju licni pecat muzici a meni se to ne svidja. A posao na radiju je kao i svaki drugi posao, samo sto je slabije placen.
 
Da li neko uopšte još sluša radio?

:confused:

...naravno....ko je slusao nekad, slusace uvek....
Koliko samo nocnih programa 202 uz ucenje u srednjoj skoli ili spremanju ispita kasnije...
Nove tehnologije, pa i nove moucnosti : preko interneta sada mozemo slusati vise radio stanica nego sto mozemo zamisliti....ja slusam b92, top fm, index i neke strane stanice...ali ono sto mi nedostaje su upravo te emisije rasporedjenje tokom nedelje i naravno nocni programi...da li to jos postoji i koja stanica je u pitanju?
 
Poslednjih mesec dana slusam radio od koji-sat-posle-ponoci do 4-5-6 ujutro. Takoreci, zaspim uz radio (slusam na mobilnom, probudim se sa bubicom na vratu).
Ne slusam konkretno neku stanicu, ali volim da mi nekad ide diskusija na 202-ojci...imaju zanimljive teme! I uspavljuje me kada pricaju :)
Ebes winamp, radio rulz! :lol:
 

Back
Top