Offspring

Stedza

Iskusan
Poruka
6.005
Nisam nashao temu o kojoj se konkretno raspravlja o bandu nego samo o Americana i Smash albumima...Dakle shta mislite o ovom bandu mene nekako uvek razvesele...
 
offspring.jpg
 
OBOZAVALA SAM LIKOVE!
Doduse, tada sam bila otprilike sedmi-osmi razred, ali sam ih stvarno obozavala. Nesto se ne slazem sa onim da je Americana najbolji album, dobar je album-ali je vise hit mashina. Pravi kvalitet srecemo u starijim izdanjima...
Sto se onog albuma Splinter tiche, odlican album, ali nesto se nije dobro prodavao :-? Kod nas je prosao potpuno nezapazeno... A meni se strasno dopala pesma Cant get my head around you, mnogo vise nego Hit that.
Znate...
The cut's getting deeper..
The hill's getting steeper...he he.. Dobri, dobri stari Offspring.
Evo su slike Brian-a (Keith) hollanda i Noodless-a..(siva slicica, brajan je plava, mada mi to svi ovde znamo:) )
Textovi im nisu bzvz, nego su sta vise odlicni, muzika skroz punky... Ostali su svoji sve te godine.. to je retko kome poslo za rukom. S tim sto je Dexteru (odnosno Brajanu)kvalitet glasa bash opao u poslednjih nekoliko albuma... :roll:
Moja omiljena stvar je Come out and play i Want you bad.
 

Prilozi

  • Noodles is having a good laugh.jpg
    Noodles is having a good laugh.jpg
    22,6 KB · Pregleda: 1
  • Dexter Brian Keith Holland 29.12.1966. O.C. (23).jpg
    Dexter Brian Keith Holland 29.12.1966. O.C. (23).jpg
    11,5 KB · Pregleda: 2
Evo i mene,jos jedna obozavateljka The Offspring...
Osmi sam razred i trenutno sam u periodu sk8 punka i eto....
A zasto ne pricate o "Million miles away","Come out swinging","Cool to hate","Deffy you","Bad habit","Livin' in chaos","Gone away" i jedna od najnajnajnaj pesama "Amazed"?
Odlicni su,ja ih bas volim.
Aleksandra_93,check out ove pesme,zarazices se dozivotno.
Prvo sam ih zavolela dok sam bila zaludjena Linkin Parkom u sestom razredu,slusala sam "Deffy you" i svidelo mi se,a kada sam u sedmom presla na Green Day i 3 Doors Down postala sam bas zaludjena.Sad sam se malo ohladila,ali i dalje volim da ih slusam.
 
"When I go driving I stay in my lane
But getting cut off makes me insane
I open the glove box
Reach inside
I gonna wreck this fucker's ride


I guess I got a bad habit
Of blowin' away
Yeah I got a bad habit
And it ain't goin' away
Yeah


Well they say the road's a dangerous place
If you flip me off I'll get in your face*
You drive on my ass
Your foot's on the gas
And your next breath is your last..."
Nisu li najbolji? :lol:
 

Back
Top