Liza odgovara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Druuugari, zbog velikog broja vasih privatnih poruka koje mi saljete, odlucila sam da otvorim rubriku “Liza odgovara”. Tako cu se truditi da vam odgovorim na mnogobrojna pitanja koja mi saljete. Danas cu odgovoriti na pitanje o MJ:
Poruka glasi:
N.N.:
“Postovana muzicka princezo Lizo,
Primetila sam da se u medijima sve redje vidja najveca zvezda pop muzike 80. tih, 90. tih, ali i ovog milenijuma Michael Jackson. Posto znam da si u bliskom kontaktu sa njim, reci mi kako je on i sta radi. To ne interesuje samo mene,vec i mnoge nase forumase.
Tvoja drugarica... (ime cuvam zbog anonimnosti)”

Dragi drugari,
Michael je odlicno. Trenutno radi na svom novom albumu. Pripremamo nove koreografije. Bio je kod mene pre tri dana i doneo mi cokoladu. Uskoro treba da se vidimo, ali necu nista da pricam. 8)
 
Imam ja jedno pitanje za Lizu ... Lizo , jel MJ-u stvarno odpao nos kod Larry-ja ? ... ako jeste , do yaya ... ako nije , isto do yaya ... niko koga pitam ne zna , a na youtube-u nema nijednog snimka (sto mi je nelogicno da se stvarno desilo) ... 8) :-o :o
 
Драга вољена Лизо,


Интресује ме да ли си учествовала у снимању песама Anya и Smoke on the Water од Deep Purple-а. И да ли ће се Блекмур и Гилан икада помирити?

Искрено, заувек твој,


Мики 8)
 
immph:
Imam ja jedno pitanje za Lizu ... Lizo , jel MJ-u stvarno odpao nos kod Larry-ja ? ... ako jeste , do yaya ... ako nije , isto do yaya ... niko koga pitam ne zna , a na youtube-u nema nijednog snimka (sto mi je nelogicno da se stvarno desilo) ... 8) :-o :o

To sto se prica nije istina. Njegov nos jeste malo deformisan, ali mu nije otpao nigde javno. To su izmisljotine. 8-)

@Miki 13991 Oni i dalje saradjuju, iako zvanicno nisu u dobrim odnosima. Kada se nadjem sa njima obojica mi se obraduju i zaborave na te svoje autorske nesporzume, jer znaju da je muzika najvaznija stvar na svet. Za vreme snimanja Anye nisam bila u studiju, a za Smoke on the Water sam svojim pomocnim vokalima ulepsala taj hit. 8-)

@Neko_novi:
Jenna nece da snima te bezobrazne filmove, zato sto hoce da radi u filmskoj industriji, a nasla je i decka, pa znate kako to obicno biva... 8-)
 
Draga Lizo Dennis.
Imam u kompjuteru jednu Mnogooo dobru pesmu ali neznam ko je izvaodi pa bih te pitao za savet.
Pesma se zove "Up the sky the Babymoon".

Imam i jos jedno pitanje: Da li se bavis mozda promovisanjem neafirmisanih (demo) bendova.

Hvala.
 
Problem je sto ne znam tacno koju verziju imas, ali mogu da ti kazem da originalnu verziju peva moja drugarica Herb Smith.
Sto se tice promocije demo snimaka. To sam radila ali sam se grdno opekla na neke bandove, koji nisu nista valjali dok se ja nisam angazovala i tada sam odlucila da kazem NJET tim sumnjivim produkcijama. 8-)
 
tyra:

Не не, Лиза је царица 8-)

@Miki 13991 Oni i dalje saradjuju, iako zvanicno nisu u dobrim odnosima. Kada se nadjem sa njima obojica mi se obraduju i zaborave na te svoje autorske nesporzume, jer znaju da je muzika najvaznija stvar na svet. Za vreme snimanja Anye nisam bila u studiju, a za Smoke on the Water sam svojim pomocnim vokalima ulepsala taj hit. 8-)


Веома сам почаствован што си, о велика Лизо, обратила пажњу на мене, бедног црва, и што си одговорила на моје питање. Дивим ти се, и желим ти да још много векова правиш добру музику, јер си ти, о Лизо, спас за музичку сцену прошлсоти/садашњости/будућности. Волимо те розе принцезо 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top