Strong 6011

StrikeOne

Početnik
Poruka
5
Pozdravljam sve na forumu!!!
Moze li mi neko reci KAKO i s kojim programom mogu ubaciti listu kanala?Imam strong 6011.Skinuo sam neku listu koja mi odgovara i ona je u bin. fajlu.Jeli to ok?


Zaboravio sam reci da imam Chanell Editor 1.2.5.c ali da sa njim ne ide.Mislim otvara mi listu ali prebacivanje na resiver ne.Probao sam na razne nacine i uvijek mi stoji "Wait" ali se nista ne desava.


unaprijed zahvalan
 
Prijatelju hvala ti na ovom linku ali ja sam njega vec par puta procitao a u onom moru linkova nemogu da se snadjem.Vec satima gledam u ovaj ekran (I to ne samo danas) ali ne nalazim odgovor.Skontao sam da mogu i sa STBTool-om da prebacim ali mi treba ili "ucd" ili "ecd" file a to nemogu nigdje da nadjem.Ja imam samo listu za Strong u "bin" fajlu.Ima li kakav konvertor za to (bin u jedan od ta 2 fajla) ili sam ja to sve pogresno skontao?


pozdrav
 
Nece da mi otvori link.Kad god kliknem na njega otvara mi ovo:


http://forum.krstarica.com/threads/166317 195.93.60.74

U svakom slucaju ja mislim da sam vec otvarao tu stranicu.Od kako sam kupio resiver i naumio da ga "izmjenim iznutra" sve sam nalazio na raznim forumima i sve je zavrseno bez problema,zahvaljujuci ljudima poput tebe koji pokusavaju pomoci nama neznalicama,ali sam zaglavio kod unosa kanala.
 

Back
Top