PREUZIMANJE

Jolly Jumper

Primećen član
Poruka
564
Nisam primetio sličnu temu, pa rekoh da je otvorim.

Da li vam se dešavalo da vam neko od vašeg društva ili prijatelja preuzme
devojku/dečka nakon što raskinete i šta ste/biste uradili u tom slučaju?

Ostajete prijatelji ili ne?
Šta bi ste mislili onda o sebi, o svojim bivšim vezama, prijateljima?
 
Nikad mi drug nije preoteo devojku...cak ni sa nekom mojom bivsom nije imao nikakav kontakt...ni ja njemu...kod nas u drustvu je to neoprostivo...Mi ni ne pricamo sa ortakovim bivsim devojkama...Glupo ali tako je...Sto se mene tiche,bio sam sa dve najbolje drugarice,jedna je znala,druga nije...ni dan danas ne znaju...Bio sam cak i sa dve sestre...Isto jedna znala,druga nije...ali to pre...sad sam FIN... :D :D :D
 
Jolly Jumper:
Nisam primetio sličnu temu, pa rekoh da je otvorim.

Da li vam se dešavalo da vam neko od vašeg društva ili prijatelja preuzme
devojku/dečka nakon što raskinete i šta ste/biste uradili u tom slučaju?

Ostajete prijatelji ili ne?
Šta bi ste mislili onda o sebi, o svojim bivšim vezama, prijateljima?
Ako je bivši....puca mi brus...sa kim se viđa..... Lično...nikada o momcima svojih drugarica nisam razmišljala kao o potencijalnim udvaračima.... To mi je baš onako jadno.... Pored silnih tipova na ovoj planeti...nije mi baš zapelo da se zabavljam sa drugaričinim bivšim frajerom... A što je još grđe....znam svaki boziji detalj o njihovoj vezi....Bljak! :-?
 
Sto se mene tiche,bio sam sa dve najbolje drugarice,jedna je znala,druga nije...ni dan danas ne znaju...Bio sam cak i sa dve sestre...Isto jedna znala,druga nije...ali to pre...sad sam FIN..
izvini, a koliko ti imash godina...i kada je to pre...malo se neshto tu ne slaze...
 
zgodan&nezgodan:
Nikad mi drug nije preoteo devojku...cak ni sa nekom mojom bivsom nije imao nikakav kontakt...ni ja njemu...kod nas u drustvu je to neoprostivo...Mi ni ne pricamo sa ortakovim bivsim devojkama...Glupo ali tako je...Sto se mene tiche,bio sam sa dve najbolje drugarice,jedna je znala,druga nije...ni dan danas ne znaju...Bio sam cak i sa dve sestre...Isto jedna znala,druga nije...ali to pre...sad sam FIN... :D :D :D
Ne kapiram! Poštuješ kodeks časti kada su u pitanju ortaci....ali ne i kada su devojke.... Doduše ako je ta mogla da se zabavlja sa momkom svoje sestre njoj iza leđa....što bi tebi bilo glupo.... Kakvih zenskih čeljadi ima... Ponekad se zaista zgrozim..... :-?
 
moja dugogodisnja najbolja drugarica, htela da mi preotme decka, dugogodisnjeg isto. i to je bilo na njegovom rodjendanu. njemu jadnom vise nista nije bilo jasno. ja sam je odvukla u kuhinju, tresnula nogom vrata i ne znam kojim delicem samosvesti sam uspela da se iskontrolisem da je ne prebijem na mrtvo. tu se "prijateljstvo" i zavrsilo, srecom.
 
nepopravljiva:
Sto se mene tiche,bio sam sa dve najbolje drugarice,jedna je znala,druga nije...ni dan danas ne znaju...Bio sam cak i sa dve sestre...Isto jedna znala,druga nije...ali to pre...sad sam FIN..
izvini, a koliko ti imash godina...i kada je to pre...malo se neshto tu ne slaze...
U obdaništu! Sa jednom je lizao lizalo u ćošku pre podne...a sa drugom popodne...
 
Zato i pitam, jer vidim da ima puno takvih priča, a za dobrim konjima se prašina diže!
E sad lako je biti preuzet, a šta onda kada si hebena stranka?
Kada ti najbolji ortak mazne ribu, i onda kreneš da misliš da li je to sve vreme
čekao, koliko dugo to traje, da li je bilo nešto i ranije....krene crv sumnje da te grize.
A znam i dosta priča kada najbolje drugarice flertuju sa tudjim dečkom, taj ženski
trip - duel mi nikada nije bio jasan, valjda je to kao kad muškarci mere čiji je veći,
a nekad bude i ozbiljno pa se onda i desi preuzimanje.
Koliko sam priča čuo i video kada se najbolje prijateljice zakače oko dečka, a često iz
razloga koje mi muškarci ni ne primetimo.
 
nepopravljiva:
Sto se mene tiche,bio sam sa dve najbolje drugarice,jedna je znala,druga nije...ni dan danas ne znaju...Bio sam cak i sa dve sestre...Isto jedna znala,druga nije...ali to pre...sad sam FIN..
izvini, a koliko ti imash godina...i kada je to pre...malo se neshto tu ne slaze...

imam 12 godina...a to je bilo pre 5 godina...Sestre sam zbario na polasku u osnovnu...sedele u prvoj klupi...A drugarice na velikom odmoru,jednoj dao uzinu,drugoj igracku da se igra...poludele zamnom... :lol: :lol: :lol: :lol:
 
NovaIsta:
moja dugogodisnja najbolja drugarica, htela da mi preotme decka, dugogodisnjeg isto. i to je bilo na njegovom rodjendanu. njemu jadnom vise nista nije bilo jasno. ja sam je odvukla u kuhinju, tresnula nogom vrata i ne znam kojim delicem samosvesti sam uspela da se iskontrolisem da je ne prebijem na mrtvo. tu se "prijateljstvo" i zavrsilo, srecom.

Mislim da bi svako normalan tako postupio kao ti...
 
ludopileglodjekosku:
Ako je bivši....puca mi brus...sa kim se viđa..... Lično...nikada o momcima svojih drugarica nisam razmišljala kao o potencijalnim udvaračima.... To mi je baš onako jadno.... Pored silnih tipova na ovoj planeti...nije mi baš zapelo da se zabavljam sa drugaričinim bivšim frajerom... A što je još grđe....znam svaki boziji detalj o njihovoj vezi....Bljak! :-?
Isto ko ludo pile.

Ali, u mom slucaju je jos bolje, sto se mojim dvema najboljim drugaricama ne svidjaju isti tipovi ko i meni, i obrnuto.
Mozda se desilo da bude neka varijanta, ali to nit je bio iciji bivsi, nego samo muvanje... Pa, kad jedna nece, prebaci ga ovoj drugoj, pa se onda zezamo, dajes mi tvoje opuske itd... :lol:

A ja... Ja se nikad ne bih mogla zabavljati sa drugom svog bivseg decka. Mozda nakon par godina, i to ako nasa veza nije neka sa nekim emotivnim posledicama sa bilo cije strane...
 
ludopileglodjekosku:
Ako je bivši....puca mi brus...sa kim se viđa..... Lično...nikada o momcima svojih drugarica nisam razmišljala kao o potencijalnim udvaračima.... To mi je baš onako jadno.... Pored silnih tipova na ovoj planeti...nije mi baš zapelo da se zabavljam sa drugaričinim bivšim frajerom... A što je još grđe....znam svaki boziji detalj o njihovoj vezi....Bljak! :-?
word

nije mi se desilo,...........a mozda i jeste, a ja ne znam :lol:
 
ako moj drug i moja bivsa odluce da se smuvaju, i da pokusaju da imaju nesto lepo, ko sam ja da im stojim na putu sreci? ako sam ja vec izvisio, to ne znaci da neko ko bi mozda mogao da ima vise srece od mene ne sme da pokusa... to mi je bas lose... a opet, sa druge strane... jednom sam se zeznuo i poslusao ortaka da se smuvam sa njegovom bivsom i zazalio zbog toga... nije bitno zasto
 
И ја и моји ортаци смо из фазона да не дирамо 'запишану' територију ... ал ако би се то десило грдно би се разочарао
 
mislim da se problem preuzimanja kod oba pola deshava iz prosto jednog razljoga...ljudi u svoj svojoj zanesenosti prichaju sve najbolje o onom drugom...a ljudi ko ljudi..povodljivi...i vole ono shto nemaju i shto je tudje...tako dodje to toga...drugovu...drugaritzinog...
 
Moj ortak je preuzeo ribu od svog ortaka ali posle njihovog raskida i ono kao ništa sve ok,još su sad i kumovi,meni to nekako ne ide baš,u stvari mi je baš loš fazon.
Poz.
 
ludopileglodjekosku:
Ako je bivši....puca mi brus...sa kim se viđa..... Lično...nikada o momcima svojih drugarica nisam razmišljala kao o potencijalnim udvaračima.... To mi je baš onako jadno.... Pored silnih tipova na ovoj planeti...nije mi baš zapelo da se zabavljam sa drugaričinim bivšim frajerom... A što je još grđe....znam svaki boziji detalj o njihovoj vezi....Bljak! :-?

Ja vala znam puno takvih primera. Dosta puta sam odbio kada mi je bilo nagovešteno.
Takodje, dosta puta sam čuo a i video šta moji prijatelji hoće iza mojih ledja.
Možda je štos u tome što se te osobe vidjaju često jer su iz istog društva, i prime se.
Znam i puno primera kada su prijateljice to uradile jedna drugoj.
Baš me zanima koliko bi osoba moglo da predje preko toga i nastavi druženje?
 

Back
Top