pomoc????

S

silver

Gost
:wink: :idea: kako devojke da znaju kojim momcima otvoreno da pridju a kojima ne.jer definitivno ima onih koji se pale na agresivniji i otvoreniji pristup i onih koji su stidljiviji.kako ne uprskati stvar i odabrati pravo resenje???
 
ja nekako obicno prepustim mladicima da oni pridju meni, eventualno ih ohrabrim nekim signalom...a to da ja nekoga startujem, upravo iz razloga koji si navela, mi nikad nije bila opcija...
 
i koje su vam fore kad prilazite mladicima? ja sam do sada samo trazila upaljace ili pitala koliko je sati...vrlo originalno, znam... :?
 
little star:
i koje su vam fore kad prilazite mladicima? ja sam do sada samo trazila upaljace ili pitala koliko je sati...vrlo originalno, znam... :?
-kao "izvini koliko je sati?", a on " pola jedan"
"hvala",pa par sekundi pauze,pa on "a ti,znas li ti koliko je sati?"......carski :lol:
 
goodday:
little star:
hahaha, pa to ti kazem-komedija...nego, ako imas neke bolje ideje, ja sam otvorena za predloge i savete...
-sedis u kaficu i snimis tipa za drugim,uzimas papir
i napravis avion,nakrilima napises otvori a unutra-amorova strela....odvalice,znam da ja bi... :wink:

Prirodnost i spontanost, kao sto je gore navedeno.
Stvarno ne znam ko bi se primio na avioncic i amorovu strelu :shock: Mislim, bolja je fora avioncic a unutra pise "jesi li za sex na brzaka u zenskom toaletu?" :lol: Ili mora da bude tezak menthol da bi "odvalio" na tako nesto :roll:
Nista licno, moje misljenje 8)
 
Devilishgirl:
goodday:
little star:
hahaha, pa to ti kazem-komedija...nego, ako imas neke bolje ideje, ja sam otvorena za predloge i savete...
-sedis u kaficu i snimis tipa za drugim,uzimas papir
i napravis avion,nakrilima napises otvori a unutra-amorova strela....odvalice,znam da ja bi... :wink:

Prirodnost i spontanost, kao sto je gore navedeno.
Stvarno ne znam ko bi se primio na avioncic i amorovu strelu :shock: Mislim, bolja je fora avioncic a unutra pise "jesi li za sex na brzaka u zenskom toaletu?" :lol: Ili mora da bude tezak menthol da bi "odvalio" na tako nesto :roll:
Nista licno, moje misljenje 8)
-sex na brzaka u zenskom wc-u?
-prvo bi pogledao gde je skrivena kamera
-prirodno i spontano,naravno da sam za to,"zdravo ja sam Vrlorad",uvek prolazi :lol: :lol:
 
Mislim da se ovde radi o muvanju, samo sto ja malo lupam(moze mi se) 8)
Skrivena kamera, daj molim te :lol: Ako nekoga nije blam da napise ili kaze tek tako.. za sex, zasto bi ga bilo blam da neko gleda tucanje(to rade milioni ljudi sirom sveta svaki dan) :lol:
 

Back
Top