Sta kad vam se veza svede samo na sex?

gost 74598

Obećava
Poruka
97
Jel vam se desavalo da budete sa nekim i posle izvesnog vremena osetite da to vise nije to, niste onako zaljubljeni kao u pocetku, ne rade vise leptirici u stomaku, kada ste zajedno dosadjujete se i nemate vise ni o cemu da razgovarate, ali vam je sex sve bolji i bolji.... A i dalje volite tu osobu, samo nije vise onako uzbudljivo kao u pocetku.
Da li to znaci da ste stigli do kraja ili vam se veza samo razvija, jer ipak ne moze vecito da bude kao na pocetku?
Jel bolje ostati u takvoj vezi (jer mnogi su i u mnogo losijim vezama, cak im ni sex ne funkcionise) ili prekinuti?
 
колачић:
Jel vam se desavalo da budete sa nekim i posle izvesnog vremena osetite da to vise nije to, niste onako zaljubljeni kao u pocetku, ne rade vise leptirici u stomaku, kada ste zajedno dosadjujete se i nemate vise ni o cemu da razgovarate, ali vam je sex sve bolji i bolji.... A i dalje volite tu osobu, samo nije vise onako uzbudljivo kao u pocetku.
Da li to znaci da ste stigli do kraja ili vam se veza samo razvija, jer ipak ne moze vecito da bude kao na pocetku?
Jel bolje ostati u takvoj vezi (jer mnogi su i u mnogo losijim vezama, cak im ni sex ne funkcionise) ili prekinuti?

Cuti,meni je svaka veza kao tvoja trenutna...nema leptirica,nema nicega.. :-( .ali pomirio sam se i sad samo uzivam...Uzivaj i ti u ovome,sve dok ti leptirici ne "polete" za nekim drugim,osetices...A i sta fali dobrom sexu,nekad i to moze da ispuni...Da ti ne treba nista drugo...sve zavisi od perioda emotivnog stanja(koji meni traje vec dugo)... :-(
 
колачић:
Hvala, to sam htela da cujem...tj. procitam.....
P.S. Mike, zensko sam.
....pa sta, nemoj da se ljutis...nepopravljiva ima originalne odgovore.......
Ima puno takvih veza, mislim veza je u sex...nista strasno....
Mislim da je nezgodnija kombinacija koja ti se mogla desiti da nekog volis, mislim leptirici i tako to, a sex ocajan...
...jos jednom nema ljutis... :D
 
nepopravljiva:
izmedju veze koja bash i nije po zelji...izabrala bih leptiritje...
oprosti na iskrenosti...mislim da je to trazeno u postavljanju teme

...ta veza nepopravljiva, puca kad tad....
Imao sam nazalost takvu situaciju. Devojka super, slazemo se, slican intelektualni nivo,ali u krevetu ona drvo. Mozda me nije volela iako ja to ne bih rekao, ali vatre nigde.....
Teskom mukom sam je ostavio....
Veze pucaju kad se u spavacoj sobi ne desava sve kako treba.
Moje skromno misljenje ! :D
 
Mike41:
Kolacicu, kako mislis ozbiljna veza ?
Da si sa nekim intimna !
Sad bi da prekines. Imate dobar sex, ali drugo nestima, a tebe grize savest. To je OK. Trazi dalje, nista strasno !

Pa ozbiljna, u smislu da su mi sve prethodne veze trajale kratko (3, 4 meseca prosek - sa ovim sam godinu dana. mada znam da nije ni to ne znam kako dugo, ali za mene jeste) i da je on prva osoba do koje mi je bas stalo, koga sam se zaljubila bas bas i prema kome osecam neku posebnu otvorenost i bliskost koju nisam osecala ni prema jednoj osobi u svom zivotu (ukljucujuci i porodicu i prijatelje).
 

Back
Top