kola?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Primecujem da vecina devojaka danas kola stavlja na jedno od prednjih mesta i da malo njih zeli da budes sa deckom koji ne vozi ili nema da joj placa taksi. Da joj slucajno stiklica ne zagazi dalje od praga zgrade.
 
Kad sam se zabavljala sa mojim suprugom, nisam bila raspolozena da kod njega ide prevozom...
On je dolazio po mene i kasnije me vracao...
Jednom sam samo upotrebila bus do njega i to zato sto je bilo bombardovanje i nije se tog dana snasao za gorivo...

Vozac sam i retko idem pjehe...

Odgovor bi bio pa, ne mora da ima auto, ali pozeljno je... prosto zato sto je lakse za organizaciju...
 
Luciferko:
imam kola
nemam dozvolu
ali imam porodicna kola dakle nisu samo moja

...pa tako kazi, kupice ti teta minonka jedna, dozvola ti nije potrebna...

IHendrih_autic.jpg
 
gossca:
Kad sam se zabavljala sa mojim suprugom, nisam bila raspolozena da kod njega ide prevozom...
On je dolazio po mene i kasnije me vracao...
Jednom sam samo upotrebila bus do njega i to zato sto je bilo bombardovanje i nije se tog dana snasao za gorivo...

Vozac sam i retko idem pjehe...

Odgovor bi bio pa, ne mora da ima auto, ali pozeljno je... prosto zato sto je lakse za organizaciju...

jel mislis da je to zato sto si bila nekakva gospodjica
ili se radi o razmazenosti i lenjosti vecine danasnjih devojaka ???
 
Luciferko:
jel mislis da je to zato sto si bila nekakva gospodjica
ili se radi o razmazenosti i lenjosti vecine danasnjih devojaka ???
To je zato sto sam bila nekakva gospodjica... :lol: hehehe :lol:
Zasto bih isla busom kad je on imao auto? Bilo bi mu zao da se maltretiram...
 
primetio sam da sve lepo ide i onda kad dodjemo do toga da ja ne vozim obicno devojka sloze kiselu facu. definitivno cu ako se ikad zenim da zenim strankinju. ne mogu ocekivati od neke nase koju mrzi da se malo pomuci za licno zadovoljstvo da ce sutra da bude normalna majka i normalno vaspitava moju decu a nedaj boze cerke.
 
gossca:
Kad sam se zabavljala sa mojim suprugom, nisam bila raspolozena da kod njega ide prevozom...
On je dolazio po mene i kasnije me vracao...
Jednom sam samo upotrebila bus do njega i to zato sto je bilo bombardovanje i nije se tog dana snasao za gorivo...

Vozac sam i retko idem pjehe...

Odgovor bi bio pa, ne mora da ima auto, ali pozeljno je... prosto zato sto je lakse za organizaciju...

da zaboravih da kazem, uvek sam je vracvao ja... :roll:
 
Luciferko:
primetio sam da sve lepo ide i onda kad dodjemo do toga da ja ne vozim obicno devojka sloze kiselu facu. definitivno cu ako se ikad zenim da zenim strankinju. ne mogu ocekivati od neke nase koju mrzi da se malo pomuci za licno zadovoljstvo da ce sutra da bude normalna majka i normalno vaspitava moju decu a nedaj boze cerke.
Kako si stigao do te analogije, majke ti? :lol: :roll:
Onda ja mogu da kazem ovako... ne mogu ocekivati da ce muskarac biti dobar otac i normalno vaspitavati moju decu ako nije sposoban ni da polozi vozacki, a ni da kupi nesto polovno... :roll:
Mislim... ne moze se to tako zakljucivati, kapito? :-D
 
Pa znas sta... I nije da nije bitno. Mislim, da se razumemo, ja uglavnom idem busom. Dva sata da stignem i dva sata da se vratim. A to sto devojke sloze kiselu facu... pa nece valjda da se odusevi jadna sto ce da ide peske, busom ili kako vec! Naravno da bi joj bilo lakse da je vratis kuci. Kazes da se pomuci za licno zadovoljstvo? A sta je s tvojim zadvoljstvom? A i mucenjem? Tako da nije bitno sta decko vozi, ali je bitno da vozi nesto (kola neka) ;)
 
gossca:
Kako si stigao do te analogije, majke ti? :lol: :roll:
Onda ja mogu da kazem ovako... ne mogu ocekivati da ce muskarac biti dobar otac i normalno vaspitavati moju decu ako nije sposoban ni da polozi vozacki, a ni da kupi nesto polovno... :roll:
Mislim... ne moze se to tako zakljucivati, kapito? :-D

ja ovde govorim o momcima od 18-25 26 27 godina a ne o zrelim muskarcima koji dobro zaradjuju. U tim godinama je kod nas malo teze kupiti i to polovno sa ovakvim platama. Ja bi sa mojom morao bas da se stisnem, da ne trosim ni dinara. Da mogu da zaradim za auto. Za jedno godinu dana.
 
I iskreno u inostranstvu nisam primetio da devojke i momci imaju taj kompleks kola. Nekako se sta ima covek u glavi stavlja daleko ispred bilo cega. Omladina nije toliko razmazena i iskompleksirana. Problem u Srbiji je sto mladi hoce sve na gotovo. Bez mnogo muke. Pa se zato prvo gledaju kola i pare. A ljubav i ono u glavi se zabace negde tamo.
 
Nije tacno. Recimo, Opel korsu mozes da nadjes za 1000 evra, solidnu. Znaci, u banku, dignes kredit i priustis sebi... Zazmuris i rizikujes... ako ni to nije moguce, onda budi kavaljer i plati joj taksi nazad do kuce, kad ti vec dolazi na noge... ako ne mozes svaki put... plati joj bar jednom mesecno, ona ce to veoma ceniti i nece joj biti tesko da dodje do tebe i peske ako treba...
 
Pazi, Luciferko... nije rec o lovi... rec je o postovanju, o pokazivanju da ti je stalo... da cenis njen trud i ona ce znati da bi ti da mozes ucinio za nju mnogo vise... i bice sasvim zadovoljna...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top