Idealno mesto za porodican rucak/veceru...

A.G!

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
196
Palacinkarnica Amica vec dugi niz godina omogucava kvalitetnu uslugu i malo drugaciju ponudu od standardnih palacinkarnica.

Kao najstarija palacinkarnica ima veliku tradiciju. Svi koji su prolazili Skadarlijom u zadnjih 20 godina - sigurno su videli Amicu, a oni koji su se odlucili i da probaju njihove palacinke imaju najbolje uspomene.

Mnogi neznaju za drugu Amicu - u Misarkoj 7 (Beograd) - koja ima isti kvalitet i uslugu kao lokal u Skadarliji (Lokal u Skadarliji je nazalost zatvoren zbog "Da komsiji crkne krava").

Jedina razlika je sto vam lokal u Misarskoj 7 pruza daleko mirniju atmosferu - idealnu da izvedete (buduceg) partnera, celu porodicu ili pak da izadjete sa drustvom i na miru odigrate partiju bilijara (A u Amicu inace dolaze i neki ozbiljniji igraci bilijara bas zbog te mirne atmosfere i cinjenice da Amica poseduje jedan od najkvalitetnijih stolova za bilijar u Beogradu).

I sve to bez straha da ce vam iko narusavati vasu porodicnu veceru ili smetati prilikom osvajanja njenog/njegovog srca! Naravno konobari i komunikacija sa njima je jedinstvenog tipa u gradu i nemoze se lako opisati. Trenutno se planiranju i specijalne veceri koje bi omogucile jos bolje zadovoljstvo gostiju.

Amica je takodje krenula da vrsi dostavu svojih palacinki po narudzbini - zbog potraznje posetilaca za tim vidom usluge - i sto je najbolje dostavu vrse na manje-vise celoj teritoriji Beograda. Narudzbinu mozete izvrsiti putem telefona 3234776 / 3345 100 / 3247656 ili cak online direktno preko interneta

Lokal ima sirok izbor salata, slatih i slanih palacinki (i to ne standardnih tipa sa mlevinim mesom, kajganom, prebrancem itd sto se tice slanih, a sa prelivom od ananasa/narandze ili slatkim od treshanja/vishanja) - celokupan ponudu mozete videti na predhodno datom linku.

Cene su veoma povoljne, a porcije nekih "tezih" palacinki tipa sa Mlevinim Mesom i "najjacim" mogu da predstavljaju izazov.

Naravno vi se sad pitate zasto ja sve ovo pisem? Mnogo ljudi me inace pita za neki takav "mirniji" lokal u gradu, mimo sve opste pomame po internetu - "Gde izvesti devojku/decka i na miru uzivati?" i generalnim problemom dominiranja italijanske kuhinje u sferi dostave i vecito pitanje "Gde mogu da narucinm nesto a da nije Italijanska kuhinja?". Pa nasao sam lokal koji daje odgovor na sva ta pitanja - postao sam redovan gost i eto - da pomognem i njima i vama - dajem sve preporuke za ovaj lokal.

amica2qr8.jpg


I da bi lakse stigli do tamo:
amicapp5.jpg
 

Back
Top