kilaza...

desilo nam se, kako da nam se ne desi.... ceo svet jede u mc donaldsu... a kad smo vec kod pljeskavica... chujem se ja sa komshinicom juche i kazze ona meni da je sanjala da ce da se porodi sutra tj. danas i stvarno jeste, a porodila mi se i josh jedna drugarica, ali se ona nije ugojila za vreme trudnoce koliko se ugojio njen muzz.
 
o cemu ti pricas? molim te, nemoj da trolujes temu... e, stvarno... kad smo vec kod toga... sta znaci to ;trolujes'? znaci, jednom sam ovde to procitao i niko mi nikad nije dao odgovor na to pitanje.... ponekad se pitam sta mi sve propustamo samo zbog nemarnosti... i lenjosti...
 
...mislim da dok smo zzivi necemo pohvatati sve shto mlad chovek mozze da smisli i plasira na forum... pazi... ovde sam prvi put chula izraze skrndelj i grintav.

i mislim shta fali shto ti nikad niko nije odgovorio... ne morash ti sve da znash.... ono, nemarnost je ponekad dobra.
 
ne moram, naravno... al' to nikako ne znaci da tako treba da bude... mi moramo da stremimo ka tome da saznamo sto vise... omladina ove zemlje... ma koliko to nebitno nekome izgledalo... to me podseca na fazon: vidi kako ivana moze da dobije peticu iz istorije... ti moras da budes bolja od nje... mada, konkurencija i moze da bude dobra... ako je zdrava... i to sto nekome izgleda da rile ne pise na temu, ne mora da znaci da on stvarno ne pise... samo da ne cita pazljivo... cika Roki bi to sigurno znao... ali, ne bi nikada glasno rek'o... zato sto on nikada nikoga ne ubedjuje... samo kaze svoje misljenje... sto, ipak, treba ceniti...
 
...chuj... konkurencija je dobra. stremish ka boljem. ali opet treba biti svestan da je suparnik bolji. pa kazzesh "svaka chas`. poshtujem"... mozzda je ivani potrebnija petica iz istorije nego meni... (dace joj baba dzeparac za more)... to jedno...
drugo, "shaka o sto" ponekad pije vodu. tri disciplinska i prislonish uza zid. ma koliko kila da ima.... lagano ubedjivanje. a ne ovako...q... (uvek se stidim da psujem na tvojim temama)... ne kazzem ja da ne treba govoriti svoje misljenje. ali se treba i boriti... ako procenish. znas?
 
ja imam problem..aj sa kilazom imam skromnu ali to se uopste ne vidi ovako..imam brz metabolizam jedem ko svinja nekad a nemam rezultate..mislim ne zelim da budem debeo pp daleko bilo ali sam mrsav mnogo..a istina bavim sportom i trosim energiju..
 
rile_laki_oblak:
ako vam se desilo, da li je ta osoba, na primer, imala visak ili manjak kilograma?
Volim visoke i krupne muškarce....čak i sa viškom kilograma.... E, sad, ne bi to bio neki problem da ja nisam...pa, sićušna (na dlan da me staviš)....tako da cela situacija ume da podseća na onaj Kusturičin film...."Crna mačka, beli mačor" ili beše obrnuto....I radije se družim i zabavljam sa nekim ko voli da jede....a ne da brlja neku salatu po tanjiru i broji svaku kaloriju... Pa najbolja druženja su na kojekakvim proslavama tipa slave, rođendani, roštiljanja... Gde ima hrane i pića ljudi se opuste...a kad se opuste lakše i lepše pričaju jedni sa drugima...zar, ne?!
 
joj... jeste... iskreno... kod cika Rokija, prvi sto je uvek zauzet za najbolje ljude... ne bas najbolje, najbolje... nego one za koje cika Roki misli da su najbolji... i, uvek dobro pecenje... i svi misle kako su oni seljaci... dok prolaze putem koji je ispred satora... pevaljka... za koju svi misle da je laka... ima ekstra smisla za humor... i niko ne moze da je ima... zato sto i nije tako laka... moj najbolji drug, za koga svi misle da je pijanica, ima bolju dusu od svih njih zajedno... i bolji je covek... pogledas bolje... a ono... svima vreme prolazi istom brzinom... i, na kraju... sve nas zaborave... al' to nikako nije izgovor da zivimo nemoralno... samo da malo vise uzivamo u zivotu... i da se smejemo malo vise... nema veze da li imamo zlatni zub... il' ga nemamo uopste...
 
Meni je vazno da bude visok. Ne mora bas dzin da bude, ali obavezno da je visi od mene. Smetalo bi mi da sam sa tipom koji je nizi od mene. Jednom sam bila sa deckom koji je bio moje visine (175cm) i to me je bas nerviralo. A sto se tice kilaze....pa nemam pojma....Ne volim kad su bas ugojeni, a jos manje kad je visok a koska....Umereno. :)
 

Back
Top