ERREWAY

Rebelde way je naj serija! Ima dusu....Cami odnosno Marizza je najbolja! A mia_rebeldeway nemoj se nervirati radi njih...pa njihovi avatari dovoljno govore o njihovom karakteru i njihovim uzorima. Tebi je bar uzor lijepa i uspjesna djevojka...a njima neki nasminkani narkosi, satanisti, bolesnici, koji na nastupima piju ljudsku krv (bukvalno)..... MARIZZA RULES!!!! 8-) :grin:
 
hehehehehehehheehehehehehehheehe..znaci citam i ne mogu da verujem...
vazi samo se ti ponasaj tako..znaci ne mogu da vam objasnim a neko to vec shvata i ukapirao je odavno..sve te serije i filmovi i ostalo..sve ti je to pravljenje love hoce da napale gledaoce i kao da postanu face i da zarade ogromnu lovu a za gledaoce ih bole uvo..shvatices to..ja sam to ukapirao skoro a isto sam se lozio kao ti..to najvise za serije dok je kod filmova manje ali opet i tu se pravi lova..
 
vlado_s:
Rebelde way je naj serija! Ima dusu....Cami odnosno Marizza je najbolja! A mia_rebeldeway nemoj se nervirati radi njih...pa njihovi avatari dovoljno govore o njihovom karakteru i njihovim uzorima. Tebi je bar uzor lijepa i uspjesna djevojka...a njima neki nasminkani narkosi, satanisti, bolesnici, koji na nastupima piju ljudsku krv (bukvalno)..... MARIZZA RULES!!!! 8-) :grin:
hehehehhee e aj covece brate saberi se..znaci sad si me nasmejao do suza..
 
Mia_rebeldeway:
auuu...pa vi stvarno nemate pojma...ja cu i dalje da nastavim da izgledam kao ona i da se ponasham kao ona i sve kao ona,zato sto je ONA ta koja je uspela.Hvala Bogu,kad vec mogu da izgledam kao ona,zashto i ne bih?Mogu,i hocu.A za one koji su u leche komplekse(te shto ne mogu da nadji devojku poput nje,pa se istresaju na to sto je ona slikana polu-gola,sto je ovo,sto je ono) jadni ti ljudi.
Pod jedan: Zapitaj se da li ces ti uspeti u zivotu ako ceo zivot budes pokusavala da budes neko drugi. Jednog dana ces se probuditi i shvatiti da nemas svoj zivot, odnosno sebe. Nadam se da taj dan za tebe nece nikada doci, jer ce biti jako bolno.
Drugo: Pa sta ako ne mogu da nadjem devojku kao sto je Luisana, mislim necu ja ceo zivot da trazim devojku koja lici na Luisanu pa nisam ja pacenik.
I zapitaj se za kraj: ko je ovde jadan? Mi koji imam sebe, svoje stavove, licnosti, ili ti koja ces ceo zivot pokusavati da budes neko drugi.
 
vlado_s:
Rebelde way je naj serija! Ima dusu....Cami odnosno Marizza je najbolja! A mia_rebeldeway nemoj se nervirati radi njih...pa njihovi avatari dovoljno govore o njihovom karakteru i njihovim uzorima. Tebi je bar uzor lijepa i uspjesna djevojka...a njima neki nasminkani narkosi, satanisti, bolesnici, koji na nastupima piju ljudsku krv (bukvalno)..... MARIZZA RULES!!!! 8-) :grin:
Izvini ovaj da li ti imas problema sa vidom ili sta, da li si se ti uopste potrudila da pogledas moj ili njegov avatar. Na mom avataru pise KOSOVO i teritorija Kosova je u srpskoj zastavi a kakve to sad veze ima sa nasminkanim narkosima, satanistima i bolesnicima koji piju ljudsku krv? Mislim ti si bolesnik, kao i ova tvoja drugarica.
I dale-tov avatar takodje nema nikakve veze sa nasminkanim narkosima, satanistima i bolesnicima koji piju ljudsku krv i avatar je bas ekstra po meni.
I ja sam vec napisao ko su moji uzori na nekom prethodnom postu, mislim ako mozes da vidis sta sam napisao.
 
vlado_s:
Rebelde way je naj serija! Ima dusu....Cami odnosno Marizza je najbolja! A mia_rebeldeway nemoj se nervirati radi njih...pa njihovi avatari dovoljno govore o njihovom karakteru i njihovim uzorima. Tebi je bar uzor lijepa i uspjesna djevojka...a njima neki nasminkani narkosi, satanisti, bolesnici, koji na nastupima piju ljudsku krv (bukvalno)..... MARIZZA RULES!!!! 8-) :grin:
ti si brate prso..i mani se bravoa keve ti..
i ne s**i keve ti da nam pokazuju avatari tako..znaci molim te..samo ne znam sta pokazuje wasov avatar a ja cu ti reci pokazuje da je kosovo srce srbije i da ce zauvek biti nase ne zvao se ja Damjan Ristic..
 
vlado_s:
Rebelde way je naj serija! Ima dusu....Cami odnosno Marizza je najbolja! A mia_rebeldeway nemoj se nervirati radi njih...pa njihovi avatari dovoljno govore o njihovom karakteru i njihovim uzorima. Tebi je bar uzor lijepa i uspjesna djevojka...a njima neki nasminkani narkosi, satanisti, bolesnici, koji na nastupima piju ljudsku krv (bukvalno)..... MARIZZA RULES!!!! 8-) :grin:
Aj se ti malo smiri da se ovo ne pretvori u ozbiljan sukob...To sto volis te peskirice je tvoja stvar i zadrzi to za sebe...pljuju krw, satanisti...hmmm to je klasichna predrasuda koju imaju ljudi tipa Cece,Viki Sneki i ne znam ti ja kako se vec zovu. Ako nisi primetila na ovom forumu preovladjuju ljudi koji slushaju MUZIKU u pravom smislu te rechi...koji vole dobri stari R'N'R,Metal i sve shto se moze nazvati muzikom...i ako imas nameru da nastavljas da prosipas izjave ovog tipa i vredjas ljude koje ne poznajes,bolje cuti jer tebe kolko mogu da vidim niko nije vredjao...
 
was:
Pod jedan: Zapitaj se da li ces ti uspeti u zivotu ako ceo zivot budes pokusavala da budes neko drugi. Jednog dana ces se probuditi i shvatiti da nemas svoj zivot, odnosno sebe. Nadam se da taj dan za tebe nece nikada doci, jer ce biti jako bolno.
Drugo: Pa sta ako ne mogu da nadjem devojku kao sto je Luisana, mislim necu ja ceo zivot da trazim devojku koja lici na Luisanu pa nisam ja pacenik.
I zapitaj se za kraj: ko je ovde jadan? Mi koji imam sebe, svoje stavove, licnosti, ili ti koja ces ceo zivot pokusavati da budes neko drugi.
lepo recheno :)
 
@dale92 & Stedza
Drago mi je sto jos ima pametnih ljudi ovde koji mogu da prepoznaju sta je prava muzika i sto neko shvata sta ova vecina danasnje muzike (ako je tako mozemo nazvati) predstavlja.
Tako da: ziveli ljudi i svaka cast!!! Boricemo se zajedno protiv ovakvih besmislica!
 
Btw shto se tiche avatara ako svi vec objashnjavaju shta je shta evo lepo i ja da kazem...na avataru je Joey Jordison jedan od najboljih bubnjara i moj idol shto se toga tiche jer takodje sviram bubnjeve...i koliko sam upoznat on ne pljuje ljudsku krw...al ono mozda Vlado_s zna bolje od mene i to..Joeya posebno respektujem jer je na jednom koncertu lika probola cevchuga i on je i usred te agonije zavrshio pesmu i tek onda su ga odvezli u bolnicu, a inace je stvarno dobar,ne mogu reci najbolji ali od mladjih bubnjara je definitivno u vrhu
 
dale92:
ti si brate prso..i mani se bravoa keve ti..
i ne s**i keve ti da nam pokazuju avatari tako..znaci molim te..samo ne znam sta pokazuje wasov avatar a ja cu ti reci pokazuje da je kosovo srce srbije i da ce zauvek biti nase ne zvao se ja Damjan Ristic..
Tako je: KOSOVO JE SRBIJA!!!
 
NOrmalno da je Kosovo SRBIJA! ZA sta me smatras??! A i budi siguran promjena granica nece biti.... Nisam ciljao na tebe. Stedza mi nesto prica o Rebelde waay-u kako je to nula serija, a sigurno nije ni 2 epizode pregledao....ko onda ovdje ima predrasude??! JA o r'n'r ili ti o erreway-u?!! Nemoj se praviti pametan, ova tema je za ljubitelje buntovnika a ne za takve poput tebe! Ako iko ovdje nije pozeljan, nisi ti.... Eod
 
@vlado_s
imamo pravo da dajemo argumente i ti nemas nista s tim..jednostavno nas ne zanima jbt jer znamo da da je to pravljenje kinte a to sto ste vi naivni i sto padate na fore to je vasa stvar nas to ne zanima..ma dzabe ti pricam i lajem kad to ne dopire do tebe..
 
vlado_s:
NOrmalno da je Kosovo SRBIJA! ZA sta me smatras??! A i budi siguran promjena granica nece biti.... Nisam ciljao na tebe. Stedza mi nesto prica o Rebelde waay-u kako je to nula serija, a sigurno nije ni 2 epizode pregledao....ko onda ovdje ima predrasude??! JA o r'n'r ili ti o erreway-u?!! Nemoj se praviti pametan, ova tema je za ljubitelje buntovnika a ne za takve poput tebe! Ako iko ovdje nije pozeljan, nisi ti.... Eod
pa ne znam izgleda da samo ti mislis tako...a cak ni tvoja drugarica ne misli tako...aj gas
 

Back
Top