ADSL na BeocityNet

Znaci ako ja izaberem StartUp 3, dobijam setup tj. opremu dzabe. Zatim svakog meseca placam po 839din sa PDV jel tako? Time sam dobio ADSL Flat 256. Njime mogu da skidam sve sa interneta ukljucujuci torrente jel da?
Znaci uopste ne moram da koristim one Gold i Gold+ koji su za mene skupi. Samo mi reci jos ako skidam torrente bez ovih Gold i Gold+ paketa, kojom brzinom ih skidam (25kb/s)???
Pozdrav!
 
256Kbps to ti je kilo bita, a ne kilo bajta. Ps je per second. Bajt se označava velikim slovom B. Jedan Bajt ima 8 bita, ali je marketinški isplativije da se reklamira veća cifra, dakle, umesto 32KB download, oni ti nude čak 256Kb! Bravo za njih. Svakako to je teoretska brzina, a zavisi uglavnom od one tamo strane od koje skidaš podatke.

Kada pomisliš da ti je to sporo, nakačiš se modemom (56Kbps, ili maksimalno 8KBps download) i skapiraš da je 256Kbps ustvari munja. Torrente skidaš ionako noću ili dok nisi tu....

g.
 
Evo ja ću da ti kažem jer koristim upravo Beocity-jev ADSL paket na 256 kbps, a služim se i Torrent-om.

Plaća se 1399 din mesečno. Popust ćeš dobiti ako uplatiš tri meseca odjednom. Modem, setup i ostalu opremu dobijaš džabe, ali moraš da ih vratiš kad jednog dana prestaneš da koristiš njihove usluge i raskineš ugovor. Možeš da skidaš i torente, ali ne očekuj brzinu veću od 25, 27 kbps. To jest, za sada. Uskoro ćeš moći da očekuješ, i to duplo veću, jer Beocity će tokom avgusta da duplira cene svim korisnicima za iste pare, što znači da ćeš imati 512 kbps, a onda, pretpostavljam, ako je do sada max down brzina bila 30 kbps, sad bi trebalo da bude 60...
 
Dakyorlando:
Evo ja ću da ti kažem jer koristim upravo Beocity-jev ADSL paket na 256 kbps, a služim se i Torrent-om.

Plaća se 1399 din mesečno. Popust ćeš dobiti ako uplatiš tri meseca odjednom. Modem, setup i ostalu opremu dobijaš džabe, ali moraš da ih vratiš kad jednog dana prestaneš da koristiš njihove usluge i raskineš ugovor. Možeš da skidaš i torente, ali ne očekuj brzinu veću od 25, 27 kbps. To jest, za sada. Uskoro ćeš moći da očekuješ, i to duplo veću, jer Beocity će tokom avgusta da duplira cene svim korisnicima za iste pare, što znači da ćeš imati 512 kbps, a onda, pretpostavljam, ako je do sada max down brzina bila 30 kbps, sad bi trebalo da bude 60...

:lol: Mislis - da duplira brzinu za iste pare ? ;)
 

Back
Top