Zlatibor, opsta diskusija ...

Razlog vase posete Zlatiboru je :

  • Zbog zdravlja

  • Mira i tisine

  • Dobrog provoda

  • Imate vikendicu

  • Ne znate zbog cega, ali dolazite cesto

  • Nikada niste bili na Zlatiboru

  • Zbog odmora


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Domacine,

hvala ti puno na slikicama(mada sam ih ja vec videla)
Uraaaaa ja sam danas potvrdila rezervaciju (uplatila 30%)
od 08.01.-18.01. i mogu vam reci da jedva cekam a ima da se saceka.
E da vredi cekati , rezervisala sam plavi apartman br.4
jos jednom hvala.!
 
Dajem apartman na Zlatiboru na 15 dana u zamenu za adekvatan smestaj na crnogorskom primoriju 15 dana u periodu kraj avgusta septembar 2009.
Apartman se nalazi u naselju Karaula u najmirnijem delu Zlatibora okruzen borovom sumom ima dve sobe, sporet, frizider, Total TV i kupatilo sa ves masinom.

Kontakt - Nebojsa Rankovic
krchagovo@yahoo.com
031 562939
064 2044684

photos i lokacija
http://www.panoramio.com/photo/24907957
http://www.panoramio.com/photo/24907934
43° 44' 8.11" N 19° 41' 38.79" E

24907884.jpg

24907910.jpg

24907892.jpg

24907922.jpg

24907954.jpg

24907966.jpg
 
Evo mi se sad vratili sa Zlatibora, nasetali smo se i nauzivali sa klincima - milina...

ovo nam je bio prvi put da smo se odlucili za Zlatibor i smestaj i usluga je bila odlicna!:worth:
Ako nagovorim muzica - da odemo bar jos jednom ove zime, makar na vikend - posle Nove godine...

nasla sam ih na net-u, pa ako zatreba jos nekom ko zeli na Zlatibor, evo i linka:

http://villanaturalwood.com/

Pozitivna iskustva su za svaku preporuku, pa eto da podelim sa Vama!;)
 
Ma jebbo Zlatibor.....ja sam iz Sevojna pa mi on nista ne znaci! Ja se dignem sa planinarima i odem preko Jelove Gore do brda "Grad" iznad Kosjerica i vratim se, sit se nasetam kroz netaknutu prirodu! Ili odes kroz kanjon Rzava. Zlatibor jeste lep ali za nekog ko nije iz ovog kraja. Ja kad odem gore, obicno odem peske u pravcu Kobilje Glave jedno 12 km napred i 12 km nazad, to je 24 km za dan sto je super setnja. Imam i slike al' ocete da me zajebbavate kad vidite koliko sam debeo :)
 
Da li neko zna kako se ovo tačno zove?
Da objasnim... U pitanju je potok koji se postepeno širi pa je na jednom mestu napravljena brana i formirano veštačko jezero (široko oko 5m možda) a pored toga je izgrađena kuća/vila i ima tenisku teren a sve to se nalazi na putu za železničku stanicu. Bila sam tamo ranije (pre nekih 10 godina), nije se naplaćivao ulaz ali naravno ostalo jeste. Ne znam ni koliko je prošireno ali je za letnje vreme jako prijatno biti tamo. Mislim da se zove Semegnjevo. Ali je problem kad ukucam na netu Semegnjevo onda dobijem čitavo naselje a ovo je samo jedan kompleks.
Još jedno pitanje, koliko košta iznajmljivanje bicikla na dan i da li dozvoljavaju da ga iznajmiš na pet dana a ne dan po dan???
Stric izradio vikendicu negde u naselju zova pa da se ogrebem :))) ali ću za bicikli imati :)))
Hvala na odgovoru.
 
Ima li neko preporuku za neku vilu, apartman, treba mi za dvoje na Zlatiboru? :)

Gledam sad Decembar, ima brdo smestaja pa se raspitujem sad polako da vidim gde i kako



Ljudi,evo mog visegodisnjeg iskustva sa Zlatiborom...
Idem skoro svake godine,nekad leti,sad sam isao za NG i uvek kod istog coveka,Mise.
Izdaje stan u Vijegorskoj ,to je minut-dva od autobuske i pijace,samim tim i od centra grada. Stan nije nesto strava sredjen. Ima stari tv,TA, kupatilo sa kadom,dva kreveta,malu pecicu za kafu i virsle ,frizider...Stan cuva tetka Zaga
Naplacuje 25 € PO DANU, ne po osobi ,pa smo devojka i ja za male pare bili tamo za praznike. Valjda izdaje jeftinije ,jer nije zainteresovan za stan ili pripada nekom njegovom rodjaku iz inostranstva,nebitno.
Inace, Zlatibor je strava. Preporucujem da odete do spomenika i popijete kafu u tamo jedinoj kafanici. Tornik je nesto sto morate obici. Voznja zicarom je 400 din ,ne morate da skijate,samo se panoramski provozate,kao ja
Ako ima ekskurzija u tom periodu obavezno obidjote. Ja sam bio na Uvcu. Nesto nezaboravno. Kosta 2000din,ali traje 8 sati i vredi svaki dinar. Vise o Torniku i ekskurzijama vidite na autobuskoj,u agencijama.
Cene za ng svi na Zlatiboru napumpaju,ali ih posle spuste. Npr preporucujem Famu za kaficu,palacinku i Fenkis za kolace. Caj i kafa su 100-130 din,pivo 160 ,za praznike 200 itd.
Misin broj je 063/111-63-15 .
Ako nekom treba nesto o Zlatiboru nek pita,bio sam 5-6 puta,svasta znam
 
Zlatibor je za mene nesto slicno kad gledate film "Divlji Zapad" ha ha ha... skup navodnih nekih/faca u SRB a sav urbani plan vidi se da je delo ...na ja sta reci sem TUZNA prica...Skup MAfijasa iz CG-SRB sa navodnim sumnjivim licima koja se prodaju kao "Dobre i POSTENE gazde" ovo postene gazde to.... KAd dodjete na Zlatibor ili PArtizanske vode vise BG-NS i CG tablica nego UE ha ha ha... Nekad je bilo malo izletnicko mesto nedirnuta priroda a DANAS ...navodno SRBSKI stil misljanja turistickog mesta.Samo sto taj SRB stil nema NIKAKVE veze sa STVARNIM stilom turizma i prirode.JADNO JADNO JADNO....
1000x je lepsi ZLATAR-DIVCIBARE-TOMETINO POLJE-TARA
Samo se MOLIM BOGU da ne dodju IDIOTI i ne uniste kao Zlatibor,zato bih hteo zamoliti DRZAVU SRBIJU da zastiti navedene od stila i ljudi koji su na Zlatiboru
 

Back
Top