Velver Revolver

STIJENA:
Pa znate li ljudi da su 3 ckana bivsih gunsa sada u VR....Trazim upravo od Frendova cd-ove da ih poslusam,cuo sam da su dobri/..... 8-)
ma shta mi napricha ?? :D
poslushaj... nije loshe... ali nije ni blizu GnR-u ;)
Scott-ov glas i on sam me nervira...
al sto reche tyra.. slash i duff vade stvar.. pogotovo slash
chuo sam neku prichu da tje mozhda VR i da se raspadne.. poshto Scott pricha u poslednje vreme kako mu nedostaje predhodni bend odnosno Stone Temple Pilots i tako... ko zna...
 
Scott je meni ok...ima ok glas,mada sam chuo da su se za mesto pevacha u VR josh prijavili i Mike Patton i Sebastian Bach koji su po mom misljenju bolji od Scotta...ali dobro.Svidjaju mise pesme Slither,Do It For The Kids,Superhuman,Big Machine,She Builds Quick Machines...
 
nadam se da je istina da ce scott napustiti bend .
bilo bi savrsheno da se bach nadje u ulozi pevacha ; kada bi poneo samo deo onoga shto je imao u skid row-u , velvet revolver bi , sa slashom i duffom , postao izuzetan bend .
ovako , samo vida rane gunserima shirom sveta .
 
tyra:
nadam se da je istina da ce scott napustiti bend .
bilo bi savrsheno da se bach nadje u ulozi pevacha ; kada bi poneo samo deo onoga shto je imao u skid row-u , velvet revolver bi , sa slashom i duffom , postao izuzetan bend .
ovako , samo vida rane gunserima shirom sveta .
i ja se nadam da je to istina.. i da tje da napusti.. ali.. videtjemo
i bilo bi savrsheno da bach peva.. ali..... obash siguran da tje on pevati u VR-u.. ako se ishta bude menjalo n je bio konkurisan za izbor pevacha pa nije izabran jer pravi probleme... (pravio probleme u Skid Row-u) i sada peva sa Axl-om tako da nisam siguran da bi pevao u VRu...
ali bilo bi lepo :mrgreen:
onda bi Gunsi i VR bili mnogo slichniji :D
 

Back
Top