ZIGovanje limanskog parka?

NOVI LIMANSKI PARK
image11105.jpg

Do kraja godine, Limanski park bi trebalo da dobije 8.000 metara osvetljenih betonskih staza, nove klupe i fontane. Direktor Zavoda za izgradnju grada, Igor Mirović, kaže da će nove staze uglavnom pratiti postojeće zemljane, a tender za popločavanje staza biće raspisan ovih dana. Kako piše Građanski, Limanski park će dobiti i uređene hortikulturne površine sa cvetnim gredicama i novim zelenilom. U drugoj fazi uređenja parka, biće izgrađeni i prostori za skejtbord, šetanje pasa i jedna zgrada, koja bi trebalo da bude poslastičarnica. (Izvor : RADIO 021)
 
Pa majku mu ...
Jes bio nekad u nekom parku...preko ili ovde ali koji je uređen...
Pa u park se ide i akda pada kiša, kišica, kada je rosa i slično ... a tada se ne može po zemljanim stazicama ... a taj đavo za skejtere će zauzeti koliko i ono za boćanje uz trotoar.
Složićeš se da skejt park nedostaje Novom Sadu i ja to podržavam
I poslastičarnicu podržavam i uvođenje rasvete i klupa...
moraju klinci dok se krešu ili drogiraju da se vide :-)
 
:-)

Rekonstrukcija što pre ...
IGORE uvezi bagere još noćas... Behaton neka krene....ovi neka vare klupe noćas...Skejt park do sutra da je nacrtan a poslepodne već neka krene izrada, temelji za slaćkaru neka se kopaju i nalivaju videćemo u toku radova šta će to biti ... može krov da bude zapravo skate rampa :lol:
 
ooo, da, rasveta! Iako moram da kazem da je bilo uzbudljivo ici preko parka nocu ;) svi su nam govorili da ne idemo preko parka posle sumraka, jer je neka devojka bila silovana. ali, sta da se radi, ako stanujes u domu i zuris.. jednom sam se stvarno uplasila.. sva sreca, samo senke :)
 
DOKONI UM:
Pa majku mu ...
Jes bio nekad u nekom parku...preko ili ovde ali koji je uređen...
Pa u park se ide i akda pada kiša, kišica, kada je rosa i slično ... a tada se ne može po zemljanim stazicama ... a taj đavo za skejtere će zauzeti koliko i ono za boćanje uz trotoar.
Složićeš se da skejt park nedostaje Novom Sadu i ja to podržavam
I poslastičarnicu podržavam i uvođenje rasvete i klupa...
moraju klinci dok se krešu ili drogiraju da se vide :-)

naravno da sam bio, nagledao sam se parkova u svetu.
ali u svetu koji ima para i ima vise parkova i izgledaju kao na slici.
a mi imamo samo jedan park na ovu foru koji je zemljani i mislim da nikome jos nije smetao sto je takav.
bolje nek uzmu ulicu da mi poprave sto su je minirali i izrovarili nego sto bacaju pare na dizanje kisobrana za pecurke
 
pa trebalo bi da uklone one betonske skrnave klupe sto sada postoje ,da ubace drvene i to je to kakve ***** poslasticarnice i skejt parkovi ,eventualno neka postave jedan aparat za kondome i jedan za spriceve ,a mogli bi i za one kese za kereca govna mada ni poplocane stazice ne bi bile lose toliko kao i poneka lampa da ne promasuju vene po onom mraku .
 
ma uzas jedan. katastrofa.
mislim i merkator onaj kad vidim muka mi je. gadi mi se kad vidim kakvom narodu pripadam.
da da nisu smradikali potpisali ugovor s merkatorom, ali su jos imali prilike da ga ukinu buduci da je to do nedavno bilo jos uvek goruce i otvoreno pitanje.
tako da nisu nista bolji
 
"Ovde od gorih dolaze gori" Balašević


350 mojne se nerviraš svi su pizdeli i na behaton i na sređivanje fasada a danas su svi ponosni što imaju gde nekoga da odvedu ko dođe u posetu. Polako videćeš kako će klinci uživati na tim klupama...a možda se i mi malo omrsimo :-)
 
У принципу ме баш брига, али пошто тај парк највише памтим по неком блату, мислим да би био ред да направе неке стазице, али не сад да га тотално избетонирају. :?
 
Pa majku mu jesu li staze, klupe, rasvete i poslastičarnica gluposti ?
Ajde taj skejt park neko može da zameri ali ja i to podržavam jer je to deo URBANE kuilture a ja podržavam URBANIZACIJU i URBANE POKRETE ...

Verujem da je i Hemi na toj liniji :-)
 
Pa dobro ... ako sve srede kako valja za oprostiti im je ako slaćkara bude ograđena betonskom baroknom ogradom sa labudovima na kapiji, aptuljcima po dvorištu i orlom i grbom srbije iznad ulaza... O baroknoj fontani sa dečakom koji piša u fontanu , nećemo jer je izvesno da će takva biti :-)
 
Skate park je nesto sto je prilicno potrebno novom sadu ( limanu ) jer, iako nije stvar koja ce doneti kesh i nije tipicna investicija u grad, veoma je vazno mesto za mlade ljude. Nema vise voznje po pozorisnom trgu ili, kao kad sam ja bio u tom fazonu, po spensu ( unutra i napolju - pa te vija obezbedjenje ), nego imas pravo mesto za to. Obzirom da smo kao nacija poznati po tome da damo izuzetne talente u sportu, prakticno iz nicega, ko zna, mozda se novi Tony Hawk, rodi bas u novom sadu... :wink:

E sad, da ne bi zaboravili gde zivimo i koliko je primitivizam lepa stvar, predlazem da poslasticarnica i drugi objekti u parku imaju kapije sa lavovima na ulazu ( nova fora su petlovi i labudovi ) i da budu izgradjeni u neo-prostackom stilu...
 
Treba da se stredi i slazem se sa Trpkovicem :lol: ( u vezi onih kesa i kanti za kereca govna) jer valjda ce biti lepse kad se ugazi u govance na behatonu ( ako si toliko corav pa da ugazis) nego na rosnoj travi ( skriveno od pogleda ) :lol:
Kerecarima bih uveo tarifu za setanje i kakenje njihovih "ljubimaca" i tako bi se park samoodrzavao ! :)
I ipak bih ostavio jedan deo onako prirodan ( za cim teze neki ) pa da ako osete potrebu odu malo i do prirodnog dela ( pa neka tamo ugaze u "ljubimcevu" kaku )

Za decu naravno sve i svasta, za skejtere po nesto, za zaljubljene bih posadio ipak malo vece zbunove 8-) ( To je sramota sto radite ! - pa mi njih gledamo!? :lol: ), za penzose sah table, . . .i tako . . . nisu me pitali na vreme pa da spremim predloge za buduci lepsi park
 
nesons:
"...Kerecarima bih uveo tarifu za setanje i kakenje njihovih "ljubimaca" i tako bi se park samoodrzavao!..."
Zasto za setanje? Samo neka se naplacuje kazna onome ko ne pokupi za svojim psom i gotovo. Ja uvek nosim kesu sa sobom, i bilo da moj pas uradi to na travi ili na betonu, (sto vise voli :lol: ), nikad mi se nije desilo da to ostavim, cak i maramicom obrisem!!!
Ali, ok, ima i onih koji to ne rade. Ali, zato postoje kazne i neka se placaju. Evo, bas ako ti toliko smeta, pitaj da se ti zaposlis tamo i da nadgledas ko nije pokupio za svojim ljubimcem. Ti imas posao, park je cist i svi su srecni! :lol:
 

Back
Top