SRBIJA MORA DA SE PITA

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
- BILO koja rezolucija o Kosovu i Metohiji koja je neprihvatljiva za Srbiju neće moći da prođe u Savetu bezbednosti Ujedinjenih nacija - izjavio je u ponedeljak Sergej Lavrov, šef ruske diplomatije, u Kirgiziji, uoči novih konsultacija u Savetu bezbednosti UN posvećenih Kosovu i Metohiji.
Prema njegovim rečima, moguće je svako rešenje koje je postignuto na osnovu sporazuma obe strane (Beograda i Prištine), dok svako drugačije rešenje ne može da prođe u Savetu bezbednosti.
Istakavši još jednom da je pozicija Rusije dobro poznata, Lavrov je rekao da je potrebno pronaći rešenje na osnovu međunarodnog prava, a ne da ono bude "diktirano veštačkim šemama".
Izjavu ruskog šefa diplomatije pozdravio je ministar za KiM Slobodan Samardžić, dodajući da je to pravi put da se rešavaju problemi u okviru jedne suverene zemlje.
- Smatramo da je ovaj stav krajnje ispravan i da Srbija i Rusija treba da nastave da vode zajedničku politiku oko Kosova i Metohije.
On je kazao da i Srbija i Rusija smatraju da nije potrebno donositi rezolucije kako bi se nastavili pregovori, istakavši da je za njih potrebna samo dobra politička volja i ispravna procedura.
- Tek posle dobrih pregovora, posle postizanja zajedničkog i kompromisnog rešenja, koje bi prihvatile i druge članice međunarodne zajednice, pre svega članice Saveta bezbednosti i Kontakt-grupe, pa i EU, mi bismo mogli da očekujemo novu rezoluciju koja bi mogla da zameni postojeću Rezoluciju 1244 - rekao je Samardžić.

http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=105930&datum=2007-07-09
 
juznjak99:
nikako da shvatite da ruse boli neka stvar za vas. preko vas sebi dižu političke bodove i stvaraju sebi korist, a vas ko hebe

mnogo tema nikakvi odgovori. da li ce kosovo biti nezavisno ili ne zavisi od srbije [recimo da je tako]. nijedna rezolucija se nece prihvatiti ako obe strane nisu saglasne [to se isto culo puno puta]. e sada vi ne popustate, mi takodje, i oko toga sa nama nema rasprave. sada je bitno koliko ovakvo stanje koci srbiju a koliko kosovo??? da li srbija [a i mi] ima racuna da se ovako stanje produzi jos 10-20 g.??? ili ako nas amerika prizna, a vi ne, mi nemamo tu famoznu stolicu u UN ali i vi nemate puno pogodnosti [sargarepa ima fala bogu dosta] i sta onda???? da otvorimo jos neki front da bi politicari imali u sta da se kunu da su oni jedine patriote kojima je stalo do ove zemlje a???
 
adem_ks:
mnogo tema nikakvi odgovori. da li ce kosovo biti nezavisno ili ne zavisi od srbije [recimo da je tako]. nijedna rezolucija se nece prihvatiti ako obe strane nisu saglasne [to se isto culo puno puta]. e sada vi ne popustate, mi takodje, i oko toga sa nama nema rasprave. sada je bitno koliko ovakvo stanje koci srbiju a koliko kosovo??? da li srbija [a i mi] ima racuna da se ovako stanje produzi jos 10-20 g.??? ili ako nas amerika prizna, a vi ne, mi nemamo tu famoznu stolicu u UN ali i vi nemate puno pogodnosti [sargarepa ima fala bogu dosta] i sta onda???? da otvorimo jos neki front da bi politicari imali u sta da se kunu da su oni jedine patriote kojima je stalo do ove zemlje a???


pusti ti naše političare, makar nisu sakupljani iz terorističkih formacija kao vaši!
svi šiptarski političari su ogrezli kriminalci, ti si beše za Haradinajevu opciju?
pa onda me ne čudi da imaš polumesec :roll:
zeleni, i posle osamdeset godina....!!!!
 
adem_ks:
mnogo tema nikakvi odgovori. da li ce kosovo biti nezavisno ili ne zavisi od srbije [recimo da je tako]. nijedna rezolucija se nece prihvatiti ako obe strane nisu saglasne [to se isto culo puno puta]. e sada vi ne popustate, mi takodje, i oko toga sa nama nema rasprave. sada je bitno koliko ovakvo stanje koci srbiju a koliko kosovo??? da li srbija [a i mi] ima racuna da se ovako stanje produzi jos 10-20 g.??? ili ako nas amerika prizna, a vi ne, mi nemamo tu famoznu stolicu u UN ali i vi nemate puno pogodnosti [sargarepa ima fala bogu dosta] i sta onda???? da otvorimo jos neki front da bi politicari imali u sta da se kunu da su oni jedine patriote kojima je stalo do ove zemlje a???

Нема потреба да се сИкираш, реактивираћемо Споразум потписан између Ататурка и Александра Карађорђевића и све ћемо вас попаковати у воз - и правац АНАДОЛИЈА............. 8-)

п.с. ПОТПИС И ДАНАС ВАЖИ !
 
eremita:
Нема потреба да се сИкираш, реактивираћемо Споразум потписан између Ататурка и Александра Карађорђевића и све ћемо вас попаковати у воз - и правац АНАДОЛИЈА............. 8-)

п.с. ПОТПИС И ДАНАС ВАЖИ !

a vi se ubiste od postovanja potpisa
:lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Нема потреба да се сИкираш, реактивираћемо Споразум потписан између Ататурка и Александра Карађорђевића и све ћемо вас попаковати у воз - и правац АНАДОЛИЈА............. 8-)

п.с. ПОТПИС И ДАНАС ВАЖИ !

Al' bRez Adema... :shock:

Njega ćete isporučiti na moju adresu u Beogradu i to u vidjenom stanju...mis'im, da mu ne zafali ni dlaka sa glave... 8-) :oops:
 
adem_ks:

a vi se ubiste od postovanja potpisa
:lol: :lol: :lol:

Ти си упоран и глуп као и сви Шиптари и онда не разумеш какве ти ја поруке шаљем, а ја те само опомињем и потсећам и тебе а и осталу гамад ДА
ШИПТАРА НЕЋЕ БИТИ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ. Како то не разумеш???
То је неминовност, то се не може променити јер је и по Божијим и по људским законима!

То можда неће бити сад и одмах - АЛИ ВАМА ШИПТАРИМА ЖИВОТА НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ НЕМА..... (сетићеш се ових мојих речи).......
 
eremita:
Ти си упоран и глуп као и сви Шиптари и онда не разумеш какве ти ја поруке шаљем, а ја те само опомињем и потсећам и тебе а и осталу гамад ДА
ШИПТАРА НЕЋЕ БИТИ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ. Како то не разумеш???
То је неминовност, то се не може променити јер је и по Божијим и по људским законима!

То можда неће бити сад и одмах - АЛИ ВАМА ШИПТАРИМА ЖИВОТА НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ НЕМА..... (сетићеш се ових мојих речи).......

cudo je da jedan narod od dva miliona koji je glup, zaostao, primitivan i sl. kome ne pripada kosovo poljudskim i bozjim zakonima ima toliko jake prijatelje :lol: :lol: :lol: sada ce nekiod vas reci pare,droga,kriminalne radnje i sl. ponovo isto pitanje, kako ti glupi i.... mogu varati te pametne???? ili je ipak realnost drugacija, deo sveta je ustao u odrbanu na zivot jednom narodu kojem to pravo pripada i po bozjim a i po ljudskim zakonima
 
eremita:
ДА
ШИПТАРА НЕЋЕ БИТИ НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ. Како то не разумеш???
То је неминовност, то се не може променити јер је и по Божијим и по људским законима!

po kojim je to bozijim zakonima proterivanje nekoga sa neke teritorije (i ljudskim)?
 
adem_ks:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
p.s. imam dobro pamcenje, narocito ako je dobro u pitanju, mislim lose stvari ipak pokusavam da zaboravim

Nisam mislila ništa loše i samo sam se našalila ali je opet prisutan jedna od...kako god... :roll:

Uzdravlje tebi, a meni u pamet...vuk dlaku menja, jel'... mis'im svi vi zajedno sa onom pijanom ženetinom vašom... :lol:
 
juznjak99:
nikako da shvatite da ruse boli neka stvar za vas. preko vas sebi dižu političke bodove i stvaraju sebi korist, a vas ko hebe
У, је, "откриваш топлу воду".

А шта нас брига ког за кога "боли". Ако нам се интереси поклопе, и ако иду и у нашу корист.

Ако не, опет - шта ми ту можемо, они су "велики", ми "мали". Тако је то увек у историји.
 

Back
Top