pro-anorexic sajtovi

  • Začetnik teme interested in anorexia
  • Datum pokretanja
trazim sajtove koji pruzaju podrsku ljudima sa poremecajima u ishrani, i pritom ih ne osudjuju. ne bi bilo lose ni kad bi sajt sadrzao neke prekticne savete, tipa kako istrajati u dijetama, ili kako prikriti anoreksiju od porodice...
 
interested in anorexia:
trazim sajtove koji pruzaju podrsku ljudima sa poremecajima u ishrani, i pritom ih ne osudjuju. ne bi bilo lose ni kad bi sajt sadrzao neke prekticne savete, tipa kako istrajati u dijetama, ili kako prikriti anoreksiju od porodice...
Kako istrajati u dijetama i prikriti anoraksiju...tebi stvarno treba psihijatrijska pomoc.Pobogu zenska glavo(pretpostavljam zenska)zar ne shvatas koliko je to ozbilja stvar koja te moze dovesti do smrti.Niko vas ne osudjuje,vi sami sebe ste osudili na propast a najcrnje je sto ne priznajete da imate problem niti dopustate drugima da vam pomognu,dok ne bude suvise kasno.
Sto ti sebi to radis?Ajde reci,i onako ovde niko ne zna ko si?
 
interested in anorexia:
trazim sajtove koji pruzaju podrsku ljudima sa poremecajima u ishrani, i pritom ih ne osudjuju. ne bi bilo lose ni kad bi sajt sadrzao neke prekticne savete, tipa kako istrajati u dijetama, ili kako prikriti anoreksiju od porodice...

boze! to je kao da pitas na kom sajtu pise kako da se obesim ili isecem sebi vene. osvesti se, devojko; anoreksija ubija!
 
dr:
interested in anorexia:
trazim sajtove koji pruzaju podrsku ljudima sa poremecajima u ishrani, i pritom ih ne osudjuju. ne bi bilo lose ni kad bi sajt sadrzao neke prekticne savete, tipa kako istrajati u dijetama, ili kako prikriti anoreksiju od porodice...
Kako istrajati u dijetama i prikriti anoraksiju...tebi stvarno treba psihijatrijska pomoc.Pobogu zenska glavo(pretpostavljam zenska)zar ne shvatas koliko je to ozbilja stvar koja te moze dovesti do smrti.Niko vas ne osudjuje,vi sami sebe ste osudili na propast a najcrnje je sto ne priznajete da imate problem niti dopustate drugima da vam pomognu,dok ne bude suvise kasno.
Sto ti sebi to radis?Ajde reci,i onako ovde niko ne zna ko si?

vrlo jednostavno-samo hocu da smrsam. za sada nisam stvarno anorexic (jos uvek dobijam menstruaciju) nego sam negde izmedju, sto me najvise i nervira-unosim ili 20 ili 2000 kcal na dan. medjutim, sad hocu da pocnem sa takozvanom 2, 4, 6, 8 dijetom- 200 kcal prvi dan, 400 drugi, 600 treci, 800 cetvrti, zatim dva dana pauze (od hrane), pa posle opet 'jovo nanovo', s tim sto se period uzdrzavanja od hrane povecava na 4 dana, u sledecem ciklusu na 6, pa na 8. sve skupa, mesecno oko 3600 kcal. pritom se unose raznovrsne namirnice, odnosno po izboru. znam da ne zvuci zdravo, ali ako uspem to da izguram da kraja skinucu ovih par kila, i onda se vracam u normalu.
usput, ovu dijetu sam pokupila sa neta, pa sam mislila da mozda jos neko zna nesto slicno...
 
Ja sam imala periode anorexije, smrsam 10 kg, pa onda prejedanja-ugojim se 15, pa opet ispocetka...Vec dve godine ne znam da jedem normalno- ili nista ili sve
Pro Ana nije promocija anoreksije, vec mesta na kojima se pruza podrska vec obolelim osobama. Kod nas nije tako rasprostanjeno, naisla sam na jedan forum na kome je registrovano samo nekoliko clanova, cekamo da se jos neko javi ko ima problem sa ishranom
 
Ja sam imala periode anorexije, smrsam 10 kg, pa onda prejedanja-ugojim se 15, pa opet ispocetka...Vec dve godine ne znam da jedem normalno- ili nista ili sve
Pro Ana nije promocija anoreksije, vec mesta na kojima se pruza podrska vec obolelim osobama. Kod nas nije tako rasprostanjeno, naisla sam na jedan forum na kome je registrovano samo nekoliko clanova, cekamo da se jos neko javi ko ima problem sa ishranom

ovde je zabranjeno reklamiranje bilo kakvih sajtova, tako da ćete tako nešto činiti isključivo preko pp-a...Zato Vam i ostavljan ovaj post neobrisan...
 

Back
Top