ADSL...cij uzeti i dali je prevara???

AnaBg:):
u jeb...sta je ovde pravopisnih gresaka..

Pazi Eunetov mojne nikako,ja ga cekam vec 6meseci,sezamrpomov cula sam al ne znam nista o njemu,a telekomov,sam skoro narucila,pa da vidim koliko cu da ga cekam...

Usput imas mali milion tema na ADSL...

neces dugo da cekas telekomov ako ih nazoves i priuputas, tako sam i ja pa su mi u roku od 48h rekli gde da ga preuzmem.
uzivaj
 
;) Sad imaju neku promociju, dobijes opremu i prva tri meseca pretplate za 1999 din, a posle placas 1800 din mesecno, paket je 512/128 , samo ako to uzmes moras godinu dana najmanje biti njihov korisnik inace ako ranije raskines ugovor placas 5000 din koliko ustvari kod njih kosta oprema.
Ja sam uzeo 256/64 paket i za sada sam zadovoljan, nigde nisam nasao povoljnije, svi kao imaju poviljne cene a kad pogledas bolje tu su i ogranicenja protoka, sta mi vredi sto negde za iste pare dobijem vecu brzinu kad mi je protok ogranicen na 500 mb mesecno ,toliko skinem dnevno u proseku!
 
Ja sam svoj ADSL uzeo u Beocity-ju. Oni nisu skupi a usluga im je prilično dobra. Dobiješ besplatno modem (ali ipak ti ga samo "pozajme", dakle moraš da im ga vratiš kada jednog dana prestaneš da koristiš njihove usluge). Ako se učlaniš tokom jula tokom jula i uplatiš tri meseca dobićeš četvrti gratis... tako sam ja uradio... dakle, sve zajedno te košta negde oko 4000 dinara... i modem, i podešavanja, i prva četiri meseca korišćenja.

Ah da - brzine su 256, 512 i 768 kbps, ja sam uzeo ovu najmanju, ako uzmeš veću biće naravno nešto skuplje od cene koje sam naveo... a na priključenje sam čekao nekih pet dana, i to računajući i vikend. Pa eto, porazmisli o ovoj opciji ako ti se sviđaju uslovi...
 

Back
Top