Sudbina DSS

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Pogrešna politika Vojislava Koštunice i njegovog DSS-a,kako pokazuju najnovija istraživanja,dovešće do nestanka DSS-a ,na narednim izborima,do nestanka te stranke sa političke scene.
Znači da DSS-u sleduje ista sudbina kao i SPO-u.
Ista sudbina zadesiće i SRS ako na narednim izborima ne osvoji vlast u Srbiji.
 
drbob:
Pogrešna politika Vojislava Koštunice i njegovog DSS-a,kako pokazuju najnovija istraživanja,dovešće do nestanka DSS-a ,na narednim izborima,do nestanka te stranke sa političke scene.
Znači da DSS-u sleduje ista sudbina kao i SPO-u.
Ista sudbina zadesiće i SRS ako na narednim izborima ne osvoji vlast u Srbiji.

Još samo kada bi napisao čija istraživanja... :roll:

Evo, ja mislim (ničije istraživanje :D ) da je DSS uradio dobru stvar, bar za Srbiju, što je ušao u koaliciju sa DS-om. Kamo lepe sreće da se to dogodilo ranije...Ukoliko im padne rejting, to će biti zbog onog dela glasača koji su se nadali saradnji DSS-a sa radikalima, ali mislim da je to manji deo biračkog tela DSS-a.
 
CESID-ova,iako ja mnogo ne verujem njima,jer znam kako rade istraživanja.Ne verujem im zato što po njihovim istraživanjima narod najviše veruje BT,ustaškom biseksualcu,to je laž.
Po mom ličnom mišljenju DSS će nestati sa političke scene.
 
Ma jeste cinjenica da ce oni puci samo tako.Cak i na ovim izborima oni su pukli a pucanje bi bilo jos vece da sa njima nisu bili oni seljaci Velja,Palma itd oni su ih malo izvukli da katastrofa ne bude totalna ali na sledecim izborima ih niko spasiti nece
 
drbob:
Pogrešna politika Vojislava Koštunice i njegovog DSS-a,kako pokazuju najnovija istraživanja,dovešće do nestanka DSS-a ,na narednim izborima,do nestanka te stranke sa političke scene.
Znači da DSS-u sleduje ista sudbina kao i SPO-u.
Ista sudbina zadesiće i SRS ako na narednim izborima ne osvoji vlast u Srbiji.
Па и ред је да неки Срби испливају на политичку сцену!
 
DSS će sve učiniti u ovom mandatu da sa političke scene nestane i DS,jer će izneti kompletnu istinu o manipulacijama te stranke.Tako da će i jedni i drugi(što će biti spas za Srbiju) nestati.
 
Ovakve stranke i politićari i treba da nestanu sa političke scene.Torente u pravu si,po meni svi koji su se do sada politički eksponirali treba da nestanu sa političke scene.Ima Srbija pametne ljude i sposobne koji mogu da je vode,samo treba ovi koji su pustili korenje da se sklone,a ide se u tom pravcu.
 
drbob:
Ovakve stranke i politićari i treba da nestanu sa političke scene.Torente u pravu si,po meni svi koji su se do sada politički eksponirali treba da nestanu sa političke scene.Ima Srbija pametne ljude i sposobne koji mogu da je vode,samo treba ovi koji su pustili korenje da se sklone,a ide se u tom pravcu.

A jesu li ti ljudi možda iz LDP-a ? :wink:
 
Ko je verovao, kada su objavljeni izborni rezultati, da će Koštunica opet biti premijer neka digne dva prsta:lol:
Da skratim: u ovoj državi još dugo će postojati dss, ds, srs i sps, sve ostalo nije sigurno.
 
drbob:
Ovakve stranke i politićari i treba da nestanu sa političke scene.Torente u pravu si,po meni svi koji su se do sada politički eksponirali treba da nestanu sa političke scene..

Ja sam uvek u pravu :D

A steta bi bilo da samo sa politicke scene nestanu.To me ne bi zadovoljilo.
 
Torrente BG:

E, ako si znao, ondaK evE ti nagrada
avatar_5425.gif
 
drbob:
Pogrešna politika Vojislava Koštunice i njegovog DSS-a,kako pokazuju najnovija istraživanja,dovešće do nestanka DSS-a ,na narednim izborima,do nestanka te stranke sa političke scene.
Znači da DSS-u sleduje ista sudbina kao i SPO-u.
Ista sudbina zadesiće i SRS ako na narednim izborima ne osvoji vlast u Srbiji.

cesidcp4.jpg

najnovija istraživanja
 
Da li ste merodavni ili niste,neko je u pravu,ali LDP će nestati prvi to sam siguran 100%. Nemam običaj da pričam nešto ofrlje,tek da bih rekao poput mnogih,moja pisanja su istinita.
 
hahahahaha... tema je.... :) dss ce klinci i klinceze da vlada josh minimum 8 godina... ko ce posle biti nebitno je, jerbo ce ionako da pochne svetsko krljanje.... znachi shtedite za plazme, lcd, satelitske komplete, pivo, grickalice ili shta vec ko voli.... bice uzivancije full time 24h.
 
Moja prognoza:

* DSS nece nestati sa politicke scene.Doticnu stranku ce preuzeti zdravi desnicari (Aleksandar Popović &co) koji se ujediniti DSS sa G17 Plus koji ce takodje preuzeti drugi ljudi.Ta nova partija ce postati mainstream konzervativna partija u Srbiji

* DS ce nastaviti da jača.Postace mainstream socijaldemokratska partija u Srbiji

*Pored gorepomenute dve velike stranke, u parlamentu ce biti jos nekoliko malih partija manjina

*Sve ostale stranke ce otici na smetliste istorije
 

Back
Top