Prodajem Parfeme

Vlastimirovic

Početnik
Poruka
11
Prodajem parfeme vrlo povoljno!
Svi parfemi su uvezeni iz Madjarske, a ne Turske, prema tome ovo nisu imitacije vec originali. Postoje i tester varijante koje se odlikuju obicno vecom zapreminom ili mililitrazom (najcesce 100-125ml) ali im je cena niza zbog ambalaze na kojoj pise da taj proizvod nije namenjen prodaji vec samo uzorcima. Stoga vecina ljudi tvrdi da se odlikuju i istrajnijim mirisom, kako bi ostavili sto bolji utisak na kupca.

Mozete skinuti cenovnik za najprodavanije parfeme

Ako vas neki parfem zanima, a ne nalazi se u cenovniku, posaljite mi poruku na 0642480287 ili na mail svevlad@gmail.com, ja cu vam javiti cenu pa ako vam odgovara, rezervisacu ga za vas. Za sve destinacije van Beograda robu saljem City Expressom
 

Prilozi

  • cenovnik.txt
    2,2 KB · Pregleda: 689
Nazalost nema :)
Samo da znas, ti si prva koja je rekla da su cene nepovoljne.
Znam da su mnooogo povoljnije od parfimerija i izvesnih sanera, cak i od nekih koji prodaju iskljucivo parfeme iz Turske. Poredjenja radi, Armani Mania zenski od 75ml je u parfimeriji Jasmin 7200din, u Veru isto, dok je u Mercatoru zenska Mania od 50ml 5300din. Ovo su podaci koje sam skupio pre jedva mesec dana
 
Samo ne razumem pogrdno poredjenje porekla izmedju Turske i Madjarske......!?

Po izveštaju komisije EU za falsifikate, Madjarska je DALEKO ispred ostalih zemalja po kopijama firmirane robe.

Shell je zatvorio pre nekoliko godina sve pumpe u Madjarskoj, jer se nisu mogli izboriti sa mafijom koja je valjala nekvalitetan benzin i tako im rušila mukom stečeni ugled.

Nadam se da ne veruješ STVARNO da je ono što valjaš original ????
 
ΓΑΛΙΝΙ:
Samo ne razumem pogrdno poredjenje porekla izmedju Turske i Madjarske......!?

Po izveštaju komisije EU za falsifikate, Madjarska je DALEKO ispred ostalih zemalja po kopijama firmirane robe.

Shell je zatvorio pre nekoliko godina sve pumpe u Madjarskoj, jer se nisu mogli izboriti sa mafijom koja je valjala nekvalitetan benzin i tako im rušila mukom stečeni ugled.

Nadam se da ne veruješ STVARNO da je ono što valjaš original ????

Sva roba moze lako da se proveri da li je autenticna, cak i benzin, samo sto za parfeme to ide mnooogo lakse:
Najbitnija karakteristika originalnih parfema jeste u njihovoj istrajnosti mirisa. S obzirom da sam i ja srbin, i ja sam imao mnoge sumnje dok se nisam sam uverio, kao, na primer, da li me ovi ljudi 'farbaju', da li su to stvarno oni parfemi od 'preko bare' i slicno.
I ja sam se isto pitao po cemu je moja roba bolja od one iz Turske.
Evo zasto: moja koleginica na PRAVOM poslu je kupila parfem od jedne sanerke koja je imala isto niske cene kao i ja, sto mi je, naravno, smetalo. Druga koleginica je kupila od mene. Koliko se secam, bio je u pitanju Givenchy very irresistible, jako popularan kod zena. Parfem od te sanerke je mirisao isto kao i ovaj koji sam ja prodao, medjutim nije se osecao toliko dugo kao ovaj iz Madjarske. Naravno, svaka koza ima stepen kiselosti, upijanja i gomilu drugih karakteristika koje mogu da uticu na to koliko ce se parfem osecati, pa su se njih dve zamenile i stavile parfem ove druge. Ispostavilo se zaista da onaj iz Turske brze vetri i da nije bilo do tipa koze. Ja sam se malo opustio kada sam to saznao i onda kada sam prvi put prodao neki tester i video da to nije najobicnija sklepana kartonska kutija u koju je gurnuta neka bocica, vec kutija sa originalnim logom i zigom i ostalim peripetijama, postao sam prilicno siguran da je moja roba originalna!

Inace, ovi parfemi dolaze preko Madjarske, ne prave ih tu
 
nikolaus:
Brate, mnogo se ugradjujes u tu robu
Skupo ti je to. Ne mozes ti sebe da uporedjujes sa parfimerijom
Voleo bih zaistra da vidim tu parfimeriju koja ima ovakve cene a da na njenim vratima ne pise nesto tipa "francuski parfemi na tocenje" koji su, nesumnjivo, originalni iz Srbije :lol: . Uporedite cene pa onda kazite nesto tako. Armani mania zenski od 75ml u Super Veru je 7000 din, isto i u Jasminu do skora, u Mercatoru je negde oko 5800 din a kod mene 4500din.
 
Suzy:
Dobro, a koji parfemi Nina Ricci?ne mislis valjda da je samo to dovoljno?pozz
U pravu si. Kada sam napisao Nina ricci mislio sam na Apple. Toliko ljudi ga je trazilo da sam ga, jednostavno, u mojim mislima usvojio kao klasican Nina Ricci, pa sam smatrao da ce svi razumeti. Zeleo sam i slicice da stavim mada neki forumi imaju uvrnuta pravila o postovanju attachment-a u nekim drugim formatima sa textom.
 

Back
Top