CALL OF CTHULHU - pomoc needed!!!

backo11

Početnik
Poruka
11
Potrebna pomoc u igri Call of Cthulhu!
Nalazim se u delu The Air-filled Tunnels, u velikom hramu gde je ogromno cudoviste zatvoreno u nekoj staklenoj membrani i gde se vernici mole. Da ne bih previse detaljisao posto cu pomoc, ako je budem dobio uopste, dobiti od onoga ko je igru presao i ko zna o cemu se radi, pa cu reci ovoliko:
pustena je voda pomocu rucice na statui iza mene, na vratima pise da ih moze otvoriti samo pesma izrecena od strane osobe posednute verskim zanosom... ja stanem u mali bazencic sa vodom ispred cudovista i padam u taj trans, ali 2 puta me iz transa bude mala cudovista... treci put kada ponovo padnem u trans, ostajem u nekom MONSTER MOD-u, tj. jesam u nekom transu ali moram da zaustavim uznemirujuce zvukove cudovista koji mi smetaju da se koncentrisem!!! KAKO? GDE?
U inventory-u nemam nista sto bih upotrebio osim BOOK OF DAGON koja mi sluzi kao prevod na vratima i ispred hrama!
Od mesta gde moze nesto da se uradi tu su vrata koja ne mogu da otvorim bez pesme, veliki gong koji treba biti udaren prevelikom snagom (nista od toga), plocice (book of dagon) ispred hrama i ono na sta najvise sumnjam 4 statue sa rucicama za pustanje vode do kojih mogu da dodjem u MONSTER MODU posto mogu toliko da skocim kao cudoviste, ali ne mogu da ih povucem!!!

Tako dobra igra da ne poverujes, a da je tako zajebu jednim ovako trulim rebusom!!!

Majstori video igara.... POKAZITE SE SAD!!!! :twisted:
 
treba da zveknes gong jako da dodje do onog zamucenja i onda otrcis tamo i treba da se pretvoris u cudoviste i radis sve kako si i dosad i skocis gore na one platforme i sapom udaris i aktiviras rucice. E sad, davno sam to obrnuo ali znam da sam i ja imao problem s tim da sapom nece svaki put da aktivira rucicu, tj uglavnom nece da je aktivira. Ne znam da li jje to neki bug al znam da kad sam govorio drugaru sta da radi, on je uradio i kod njega nije htjelo dok kod mene na kraju jeste, s istog diska je instalirana igrica.Probaj da ih udaras razlicitim redoslijedom. Uglavnom probavaj, ako ima 4 rucice znaci ima ukupno 16 kombinacija, ako nije bug onda je samo stvar strpljenja... igrica je totalni vrh, najbolji horor koji sam ja igrao...
 
labo:
treba da zveknes gong jako da dodje do onog zamucenja i onda otrcis tamo i treba da se pretvoris u cudoviste i radis sve kako si i dosad i skocis gore na one platforme i sapom udaris i aktiviras rucice. E sad, davno sam to obrnuo ali znam da sam i ja imao problem s tim da sapom nece svaki put da aktivira rucicu, tj uglavnom nece da je aktivira. Ne znam da li jje to neki bug al znam da kad sam govorio drugaru sta da radi, on je uradio i kod njega nije htjelo dok kod mene na kraju jeste, s istog diska je instalirana igrica.Probaj da ih udaras razlicitim redoslijedom. Uglavnom probavaj, ako ima 4 rucice znaci ima ukupno 16 kombinacija, ako nije bug onda je samo stvar strpljenja... igrica je totalni vrh, najbolji horor koji sam ja igrao...
I ja sam pomislio da je bug, pokusavao sam na sve nacine sa rucicama, ali nikako da ih pomerim!!! Razmisljao sam i o redosledu. Sto se tice gonga, kad ga udarim jako (to mogu samo dok sam jos covek i dok imam onu extra pucu, pa napunim do kraja) uvek mi posalje par malih cudovista da ih ubijam. Kada sam ja cudoviste, ne mogu da udarim jako u gong, nemam cime.... Ako je znaci fora samo u rucicama, probacu i to pa cu da vidim :)
 
Ma procitao sam sve vase izjave za resavanje problema sa ruckicom , mada vucem se sa ovom igricom vec da popiz... , znaci nema vajde od udaranja u ruckicu u monster modu , vec stvarno ne znam sta da radim .
Ako neko zna dal je to greska neka u igrici ili ima vise opcija udaranja ???
 
Pocheo sam da igram Silent Hill ali to nije bilo to. Nameravam da nabavim Obscure 1 za pochetak. Evo kako je Miodrag Kuzmanovic opisao CofCh:

"Call of Chtulhu je otelovljeni suspens, igra čiji je puls namerno spor na početku, naslov u kojem je strah koji očekujete jeziviji od eksplicitnog i banalnog užasa bilo koje Silent Hill igre. Vatreno oružje i sukobi s neprijateljima namerno su potisnuti u drugi plan: municije je malo, a efekat na neke protivnike je minimalan, čime vas igra tera na bežanje i skrivanje."
 
Genijalna igra, spada u sam vrh horora... Takodje navataj ePSXe emulator za soni, pa izvrti Resident Evil 1/2/3 i obavezno Alone In The Dark. Silent Hill 1 je vec oldskul, to je svaki pravi gejmer odigrao vec.
Na foru Ktulua imas i ovaj novi Jericho od klajv barkera, mada svi koji su odigrali kazu da nije nesto strasna igra.
Btw, evo vam link sa pricama Lovecrafta... Po jednoj od njih je i pravljena ova igra (CoC)
http://www.wilmarthcafe.com/library/lovecraft/
 

Back
Top