PAMETNI KOŠTUNICA

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Vreme pokazuje da je VK najpametniji političar od vremena MO pa na ovamo.MO je doneo slobodu Srbiji i Srbima,zna se kako i na koji način,a šta radi VK?
Čovek koji, sa jedva dvadesetak svojih poslanika,vlada Srbijom već dugi niz godina,za koga mnogi misle i koga mnogi smatraju nesposobnim i neobaveštenim.?!?!?!
Svi koji tako misle o VK se varaju.
VK samo prema potrebi vadi po nekog keca iz rukava i za divno čudo fantastično je informisan.
Zar mislite da vlast nije znala i VK ko stoji iza ubistva ZĐ? :lol:
 
Greška.Ne stoji VK iza ubistva izdajnika ZĐ već Čeda Jovanović i najbliža klika koja je bila oko ZĐ.Svako od njih je bio agent neke strane obaveštajne službe zadužen za razbijanje Srbije i Jugoslavije.Ispostavilo se da CIA ima najače igrače.VK pošto je inertan nije se mešao.I nije ZĐ bio sposobniji od njega,jer da jeste on bi bio živ.
 
BlackMusician73:
Slažem se, on je sposoban i bolestan čovek... Nalik Miloševiću.
Međutim morao je da ubije jedinog sposobnijeg od sebe da bi vladao i to ga sada progoni.
Ово је, не само глупо, него и безобразно.

нећу рећи ни "нетачно", јер - не знам, немам доказа.

Али се управо о томе ради.
Зато је и безобразно и глупо.

јер - НЕМА ДОКАЗА.

То су крајње озбиљне инсинуације, и није се играти с тим.

А о оном, "болестан" такође...

Ниси му ни лекар ни психијатар, нити имаш увид у његову медицнску документацију.

Дакле, ово је пуко пљување..


А о поређењу с Милошевићем, такође, заправо не вреди говорити.


А, ако ти ово каже неко, ко , такође, још увек има и сам озбиљне резерве према Коштуници, тек онда је јасно колико је све што си написао - пука глупост, и обични субјективизам, заснован на личној нетрпељивости..

(Или - директиви извесне партије).
 
П. С.

Да се боље разумемо (надам се):


И ја СУМЊАМ. Ако не у СВЕ, а оно у ВЕЋИНУ.

Постоје индиције за много тога.

Али, глупо је да било шта ТВРДИМ, кад немам доказе.
 
Markelja:
@ Jeremija

Nestalo lekova, majstore?

Poceo si da se ponavljas i sa slikama.... Tuzno sta uradi alkohol od coveka.... A jos je veliki pravoslavac....

Ало,........ шпијунчино мосадовска....... докле више са твојим имбецилним коментарима - погледај само сопствене поруке на шта личе и да ли си икада имао неку људску и нормалну тему на овом пдф-у...... а што тебе боли брига да ли сам ја или нисам православац - клањај се ти твојим идолима......Вавилон је већ једном пао И јОПЕТ ЋЕ.......не сумњам, јер верујем у Бога.........

п.с. А са сликама се "понављам" јер ви стално понављате ПУШЕЊЕ....шта ћу..... не могу ја да ти шаљем да береш камилицу ако ти пушиш........ 8-)
 
ala lupetate...

koštunica je mudar i namazan igrač i dobar taktičar, baš kakav jedan političar i mora i treba da bude... kad im je takav posao...

mislim da je jako neprimereno uporedjivati ga sa milosevicem...
 
Vojislav Koštunica je jedini koji nije odgovorio ni na jedno pitanje koje mu se u javnosti postavlja, stoga je on za mene ubica Zorana Đinđića.

Advokati Ružice Đinđić ciljaju u njegovom pravcu kada govore o političkoj pozadini i to je meni dovoljno.
 
a sho bi ga 'apsio kad je cheda mizerija od politichara i nikome ne mozhe da naskodi :) ne razumesh igru, ko po obichaju. seti se kako se odrzhava vlast i kako se oni koji su ti kao shatro neprijatelji drzhe na tihoj vatri godinama :)
 
У случају америчко-српског боја,
Не брините ту је Воја!
 

Prilozi

  • Kostunica.jpg
    Kostunica.jpg
    34,8 KB · Pregleda: 1
Аха. А да кажемо то овако. Ни Коштуница, ни тамо неки Михајловић нису необавештени и знали су од самог почетка ко је наручилац атентата. Наравно, постоји могућност да се о томе ћутало из личних разлога (читај примили паре да ћуте) или због умешаности у исти атентат. Могуће је да ће и Чеда и Беба бити ухапшени и смештени тамо где им је и било место, али и даље неће бити познати сви они који су умешани у атентат.
 

Back
Top