Izopaceni STOP !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zgodan&nezgodan

Aktivan član
Poruka
1.223
Ljudi o cemu vi ovde pricate...vi ste pobrkali tako lepu rec sex sa gomilom vasih glupih izraza...Pogledajte samo teme koje vi pisete...Samo mamlanje,dokle da vam ga nabije,ogroman glavic...Kakve te gluposti imaju veze sa sexom,a jos manje sa ljubavi...Sad vi mislite:"pogledaj ovog idiota"...Samo hocu da kazem da medju vama ima dosta bolesnika koji se predstavljaju u zenskom rodu i pricaju gluposti...Bar po meni devojka koja kaze:"pusi","drka","kara" to nije devojka...a sad vi vidite sa kim hocete da pricate o sexu.Zar nije normalnije da dolaze normalne devojke koje imaju nekog iskustva pa da sa njima pricamo lepo o problemima,preporukama,carima starog dobrog ponekad i uvrnutog(sto da ne)sexa !!!Ali normalna devojka ce siroko zaobici teme gore navedene!!!pozz
 
Pa za "ove" ovde i one sa plavog su normalne...Sve pricaju o sexu i raznim foricama,a osecam da njih 100 zajedno nije videlo 3 k...a!!!Pusti me njih...Ja samo kazem da necu da vas loze neki poremeceni debili...Ja sam na netu 2 dana i na drugim forumima sam upoznao extra devojke koje stvarno mozes da pitas sve sto te interesuje ali ovo...nemam reci...uzas...
 
zgodan&nezgodan:
Ljudi o cemu vi ovde pricate...vi ste pobrkali tako lepu rec sex sa gomilom vasih glupih izraza...Pogledajte samo teme koje vi pisete...Samo mamlanje,dokle da vam ga nabije,ogroman glavic...Kakve te gluposti imaju veze sa sexom,a jos manje sa ljubavi...Sad vi mislite:"pogledaj ovog idiota"...Samo hocu da kazem da medju vama ima dosta bolesnika koji se predstavljaju u zenskom rodu i pricaju gluposti...Bar po meni devojka koja kaze:"pusi","drka","kara" to nije devojka...a sad vi vidite sa kim hocete da pricate o sexu.Zar nije normalnije da dolaze normalne devojke koje imaju nekog iskustva pa da sa njima pricamo lepo o problemima,preporukama,carima starog dobrog ponekad i uvrnutog(sto da ne)sexa !!!Ali normalna devojka ce siroko zaobici teme gore navedene!!!pozz
Ne dopadaju mi se ljudi (svejedno kog su pola) koji konstantno psuju i koriste razne vulgarnosti kao poštapalice u govoru.....ne bi li sakrili svoj vrlo oskudan fond reči..... ALI...još više me nerviraju dvolični ljudi kao što je ovaj "zgodni" koji žene deli na ***** i device...naravno device su njegova mama i sestra...a sve ostale su "kao one ispod Plavog mosta" kako sam to lepo kaže... Moralne licemere, kao što je on, na svu sreću, obično preforta neka šmizla koja padne u nesvest svaki put kad neko pred njom kaže "yebati" ili "drka" ali zato ju je preyebalo i izdrkalo pola grada pre njega, što on mukica nikada neće saznati jer ona je, zaboga, poštena tj. ne govori ružne reči..... Ima pravde na ovom svetu....
 
sad me ova tema upropasti! em sam shvatila da nisam normalna, tj. da sam bolesna, em sam shvatila da se izrazavam jao straaaaasno se izrazavam, i jos sam shvatila da nisam normalna, i sta bese jos..... ko prvi kaze kita, glavic, p.usenje i ostale prljavstine i ogavstine (pu pu sram vas bilo bolesnici jedni foruumski!!!), za kaznu....hm.......ajde vi smislite kaznu ja sam odsad andjeo... :roll:
 
zgodan&nezgodan:
Ljudi o cemu vi ovde pricate...vi ste pobrkali tako lepu rec sex sa gomilom vasih glupih izraza...Pogledajte samo teme koje vi pisete...Samo mamlanje,dokle da vam ga nabije,ogroman glavic...Kakve te gluposti imaju veze sa sexom,a jos manje sa ljubavi...Sad vi mislite:"pogledaj ovog idiota"...Samo hocu da kazem da medju vama ima dosta bolesnika koji se predstavljaju u zenskom rodu i pricaju gluposti...Bar po meni devojka koja kaze:"pusi","drka","kara" to nije devojka...a sad vi vidite sa kim hocete da pricate o sexu.Zar nije normalnije da dolaze normalne devojke koje imaju nekog iskustva pa da sa njima pricamo lepo o problemima,preporukama,carima starog dobrog ponekad i uvrnutog(sto da ne)sexa !!!Ali normalna devojka ce siroko zaobici teme gore navedene!!!pozz

Ae bre ne *enjaj k'o boga te molim....Smarachu jedan....Nezgodan....Do mojega...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top