Na sta da predjem ?

Ona Marge

Veoma poznat
Poruka
10.592
Za vecinu vas mali problem, ali meni ide na zivce.
Na kojeg operatera da predjem kako bi mi se fotografije sa sajtova brzo otvarale. Ono sto ja koristim su posete na dva foruma s tim da je jedan specijalizovan pa ima mnogo fotografija. Nista specijalno drugo na otvaram.
Koristim PTT i Panline ali nisam zadovoljna brzinom. Ukupan racun sto za telefon sto za sate me izadje oko 500 dinara za mesec dana. Da li za taj novac mogu da dobijem neki ADSL ili nesto prakticnije.
Ne razumem se mnogo u racunare pa mi pomozite ali molim vas bez strucnih izraza, onako, kao za prave plavuse sto i jesam.
 
Ima i jos povoljniji provajder za Net!
Sezampro online!011 308 18 18,JA KORISTIM SEZAMPRO!
Dobijes besplatnu opremu za koriscenje i prvi mesec koriscenja ti je 650 dinara!A naredni mesec pa na dalje ti kosta 1500 din mesecno i to na HOME 256/KBS i to bez merenja saobracaja sto znaci (Mozes da skidas neogranicene gigabajte za tih mesec dana)!A mozes i primeniti drugu soluciju uplatiti 1250 dinara mesecno i da koristic Basic Lite 256/kbs ali tu imas merenje saobracaja skidanja sto znaci 1gb dolaznih i odlaznih 1gb za mesec dana...Tako da ti je povoljnije da uplatis HOME jer mozes da skines i 30gb za mesec...neces imati dodatnih troskova...
Toliko...od mene...;-)
 

Back
Top