Beba

Torrente BG

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.498
B92 Vesti RSS
Mihajlović optužuje Popovića
18 June, 23:23
Dušan Mihajlović, bivši ministar policije, uzvratio na tvrdnje da je Stanka Subotića obavestio o akciji "Mreža". Mihajlović je u 40 minutnom intervjuu u emisiji "Poligraf" izneo teške optužbe na račun Vladimira Popovića, nekadašnjeg šefa biroa za komunikacije Vlade Srbije. On je izjavio je da je ubistvo premijera Srbije Zorana Đinđića "kolateralna šteta" ambicije bivšeg šefa vladinog Biroa za komunikacije Vladimira Popovića da "vlada Srbijom i podzemljem van institucija".
 
Ko je samo video (ne daj bože čitao) izdanje Playboy-a sa Bebinim intervjuom, sve bi mu bilo jasno - ima i valjda u Status-u - pogle' pozera, majke ti! Stvarno slika govori više od 1.000 reči...
 
Ma mi sigurno ne pričamo o istoj bebi :lol: Beba Popović je , valjda Đinđićev demokrata zar ne ? Takvi su bezgrešni i uvek u pravu ... Vi ljudi nešto grešite ... :lol:
 
Kad je bio mali ...
496_2005-3-7_19-20-26_Beba%20i%20duda.jpg
 
Lacibg:
Ma mi sigurno ne pričamo o istoj bebi :lol: Beba Popović je , valjda Đinđićev demokrata zar ne ? Takvi su bezgrešni i uvek u pravu ... Vi ljudi nešto grešite ... :lol:
Odslusaj- da ne poverujes, mislim da su na B92 zanemeli i pokajali se sto su ga pozvali u Poligraf.
Gadno je optuzio Djindjica, da je Cane Subotic bio Djindjicev prijatelj i da je finansirao DS...

"Gospodine MIhajlovicu, iznenadili ste me puno" (nesrecni vodtelj) :shock:
 
*BILJA*:
Odslusaj- da ne poverujes, mislim da su na B92 zanemeli i pokajali se sto su ga pozvali u Poligraf.
Gadno je optuzio Djindjica, da je Cane Subotic bio Djindjicev prijatelj i da je finansirao DS...

"Gospodine MIhajlovicu, iznenadili ste me puno" (nesrecni vodtelj) :shock:
Čeda i Beba su bili Đikijevi glavni operativci. Ja pominjah "Povlenske magle" gde se Mihajlović kao okrenuo za 180 stepeni ... Kažu tako neki koji su čitali ... Ja nešto nisam toliko radoznao da bih kupio "šerifovu" knjigu. Da je za dž. - rado. :lol:
 
Беба је један криминалац који је подметао све остале да настрадају због својих
(у лови)амбиција.Не знам ко још слуша његове глупости.Ако је поштен нека се појави на неком од многобројних суђења.
 
Mihajlovic: " Stitite mafiju (B92)....
" Cane Subotic je kolateralna steta Bebe Popovica........."
" Kao ministar policije izgubio sam bitku sa mafijom........"
" Beba uvukao Premijera da miri Subotica i Legiju........."
" Nemacka obavestajna sluzba preselila Premijera sa Studentskog trga na Dedinje........"?!!

Sacuvaj Boze!!
 
Pa meni vise lici da se Mihajlovic pere zato sto ga je ovaj nasankao sa onom izjavom da je otkrio Suboticu deo "mreze".... Sad razlicite vrste percepcije.... :wink:
 
misoni:
Беба је један криминалац који је подметао све остале да настрадају због својих
(у лови)амбиција.Не знам ко још слуша његове глупости.Ако је поштен нека се појави на неком од многобројних суђења.
mnoge stvari koje je on izjavio su se ispostavile tacne, do sad se verovatno zamerio mnogim uticajnim ljudima u drzavi. da imaju dokaze, do sad bi ga verovatno osudili za bilo sta samo da ga sklone
 
Беба Поповић је крајње мутан тип. За мене - изузетно негативан лик. (Усудићу се да кажем како верујем и да је умешан у многе гадне ствари, па и само убиство Ђинђића).

(Али, такође мислим да то убиство није никако само "мафијашки обрачун", како неки покушавају да представе, већ много с далекосежнијим циљем извршено).

Али, испадосте ми овде мало... не знам...

Окомисте се опет одмах на Ђинђића.

И, дакле, то на крају испаде у овом фазону:

"Ђинђић сарађивао с Бебом, Цанетом, и осталим мутним типовима... "

А, из чега следи закључак:

Ђинђић је сам наручио и организовао сопствено убиство. :roll:
 
Norma Kampl:
Беба Поповић је крајње мутан тип. За мене - изузетно негативан лик. (Усудићу се да кажем како верујем и да је умешан у многе гадне ствари, па и само убиство Ђинђића).

(Али, такође мислим да то убиство није никако само "мафијашки обрачун", како неки покушавају да представе, већ много с далекосежнијим циљем извршено).

Али, испадосте ми овде мало... не знам...

Окомисте се опет одмах на Ђинђића.

И, дакле, то на крају испаде у овом фазону:

"Ђинђић сарађивао с Бебом, Цанетом, и осталим мутним типовима... "

А, из чега следи закључак:

Ђинђић је сам наручио и организовао сопствено убиство. :roll:
popovic je bio jako dobar prijatelj zorana djindjica, radije cu da mislim (ma kako to zvucalo neverovatno) da su legija, zvezdan j. i zemunski klan umesani u ubistvo premijera
 
Torrente BG:
B92 Vesti RSS
Mihajlović optužuje Popovića
18 June, 23:23
Dušan Mihajlović, bivši ministar policije, uzvratio na tvrdnje da je Stanka Subotića obavestio o akciji "Mreža". Mihajlović je u 40 minutnom intervjuu u emisiji "Poligraf" izneo teške optužbe na račun Vladimira Popovića, nekadašnjeg šefa biroa za komunikacije Vlade Srbije. On je izjavio je da je ubistvo premijera Srbije Zorana Đinđića "kolateralna šteta" ambicije bivšeg šefa vladinog Biroa za komunikacije Vladimira Popovića da "vlada Srbijom i podzemljem van institucija".


Mihajlović optužuje Popovića
18. jun 2007. | 23:23 | Izvor: B92
Beograd -- Dušan Mihajlović, bivši ministar policije, uzvratio na tvrdnje da je Stanka Subotića obavestio o akciji "Mreža".

Mihajlović je u 40 minutnom intervjuu u emisiji "Poligraf" izneo teške optužbe na račun Vladimira Popovića, nekadašnjeg šefa biroa za komunikacije Vlade Srbije. On je izjavio je da je ubistvo premijera Srbije Zorana Đinđića "kolateralna šteta" ambicije bivšeg šefa vladinog Biroa za komunikacije Vladimira Popovića da "vlada Srbijom i podzemljem van institucija".

Šef kabineta premijera Srbije Aleksandar Nikitović saopštio je da je ovlastio advokata da odmah podnese tužbu protiv B92 i Jugoslava Ćosića zbog klevete.

U saopštenju koje je Nikitović dostavio agenciji Beta odmah po završetku "Poligrafa", navodi se da je Ćosić "izneo klevetu" da se Nikitović susretao sa Stankom Subotićem. "Nikada u životu nisam video Subotića, niti sam na bilo koji način imao kontakt sa njim", saopštio je šef koštuničinog kabineta.

Povodom tvrdnji Dušana Mihajlovića u "Poligrafu", Vladimir Popović je takođe najavio da njegovi advokati spremaju krivičnu prijavu. "Ceo transkript večerašnje emisije biće sastavni deo obe prijave, pa će na sudu dokazivati istinitost onoga što je večeras izjavio", naveo je Popović.

...

cela vest
 
i da dodam to da bih jako voleo da oni sada lepo tuze jedni druge za klevete pa sve na sud. da vidimo mi sta se sve tu desavalo. istina je zakon, samo je treba utvrditi
 
Lorens Darel:
popovic je bio jako dobar prijatelj zorana djindjica, radije cu da mislim (ma kako to zvucalo neverovatno) da su legija, zvezdan j. i zemunski klan umesani u ubistvo premijera
А ко каже да Легија, Звездан и остали нису умешани? Али, на нижим нивоима, "техничким", "оперативним".
Али, наравно, много су битнији они други нивои.

Узгред... не знам да ли му је био пријатељ.
А и да јесте, не значи, на жалост, да и пријатељ не може бити умешан у убиство пријатеља.
Поготово у тако "опасним" делатностима каква је и политика, и њој сличне.
 
Norma Kampl:
А ко каже да Легија, Звездан и остали нису умешани? Али, на нижим нивоима, "техничким", "оперативним".
Али, наравно, много су битнији они други нивои.

Узгред... не знам да ли му је био пријатељ.
А и да јесте, не значи, на жалост, да и пријатељ не може бити умешан у убиство пријатеља.
Поготово у тако "опасним" делатностима каква је и политика, и њој сличне.
da, ovo je tacno u opstem slucaju ali ne verujem da je i u ovom. niko od ljudi koji su bili u vladi zorana dindjica nije nikad optuzivao popovica niti ga uopste stavljao u taj kontekst. niko sve do sad. dusan mihajlovic je ovo za "kolateralnu stetu" mogao da kaze i mnogo ranije, zasto bas sad? i to kao odgovor na optuzbu za pokazivanje izvestaja akcije "mreza" suboticu koj je to cak prvi rekao u jednom od onih insajdera koji su se bavili temama sverca cigareta
 
*BILJA*:
Mihajlovic: " Stitite mafiju (B92)....
" Cane Subotic je kolateralna steta Bebe Popovica........."
" Kao ministar policije izgubio sam bitku sa mafijom........"
" Beba uvukao Premijera da miri Subotica i Legiju........."
" Nemacka obavestajna sluzba preselila Premijera sa Studentskog trga na Dedinje........"?!!

Sacuvaj Boze!!


Па ови су заједно толико прљави, да је обијач трафика за њих Девица Марија. У којој земљи ја живим, хммм живећу још мало да будем прецизан. Али да резимирам

У оно у којој убијају премијера.
У оној у којој Беба Поповић алијас Ал Капоне буде шеф Владе за медије.
У оној у којој Мики дрвосеча прича о правима мањина
У оној у којој Коле (бивши директор ДС-а) купује шећеране за 1 евро
У оној у којој Чеда Јовановић који је учествовао у свим овим радњама говорима другима нешто уместо да је у затвору на доживотној робији.
 
a33:
ceda,beba,djindjic,tadic,legija,..=banda mafijaska!

Тадић има везе са овим осталима колико и са свемирским програмо САД. Тј, Тадић уопште није био ђикијев миљеник и био је сарадник 3 реда.
 
Torrente BG:
B92 Vesti RSS
Mihajlović optužuje Popovića
18 June, 23:23
Dušan Mihajlović, bivši ministar policije, uzvratio na tvrdnje da je Stanka Subotića obavestio o akciji "Mreža". Mihajlović je u 40 minutnom intervjuu u emisiji "Poligraf" izneo teške optužbe na račun Vladimira Popovića, nekadašnjeg šefa biroa za komunikacije Vlade Srbije. On je izjavio je da je ubistvo premijera Srbije Zorana Đinđića "kolateralna šteta" ambicije bivšeg šefa vladinog Biroa za komunikacije Vladimira Popovića da "vlada Srbijom i podzemljem van institucija".

Богами свашта је овај рекао... До сада је све било у повленским маглама, сада је откривено. Неко га је докачио и овај сад пева...
А ја кажем: АКО!

Једва чекам да на интернету буде цео транскрипт. Уживам у фанти 8)
 
Torius:
Тадић има везе са овим осталима колико и са свемирским програмо САД. Тј, Тадић уопште није био ђикијев миљеник и био је сарадник 3 реда.
ozbiljno?
koliko daleko seze tvoje pamcenje?
do juce ili do prekljuce?
sta je maneken tadic bio od oktobra 2000-e?
ministar odbrane u kojoj je djindjic bio premijer,ceda predsjednik poslanickoga kluba te stranke u skupstini,a beba alfa i omega ,legija "heroj 5 oktobra" kako je sam djndjic rekao?
ili nisam u pravu?
 
А онда Беби верујеш вероватно исто онако као када се талио са Беком и мирио Цанета и Шареног, наводно по налогу премијера...
 

Back
Top