BREAD&CO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sashac

Zainteresovan član
Poruka
417
sto su otvorili dve nove pekare,ljudi tamo je bas super,bread&co se zovu,fala bogu pa dobijamo kulturna mesta,za dobru klopu,Beogradu to treba.Nusiceva ulica,i kod Doma Omladine.KAFA JE PRVA LIGA. :p :p :p
 
.. a ti si im pr.......priznaj omah...da te ne moočimo....
to je domaća co....al izgleda onako ulickano...i dosta su skupi......jeo sam neke pite i sendviče i salatu cezar................. ova kod doma oml. postoji već nekoliko meseci.......... a za kafu ipak volim kafić...b&c je ipak pekara sa mestima ze sedenje...(ništa posebno)...ali imaju fino r. vreme...
 
Jel' to ono u Nusicevoj s desne str ako dolazis od Moskve? Belo, onako u italijanskom fazonu radjeno?
Dve zamerke: prvo skupo za nas standard, drugo bila sam kad su otvorili (mozda je sad bolje) i mnooooogo su se lose snalazili za onim pultom, gurali su se, tesko mimoilazili, imaju neka nebulozna pravila, cekali smo za gotovu hranu 3 min (!!). Dakle jele smo +voda, za vodu smo rekle ne mora case, ne mora slamke, zedna sam daj mi da pijem, ne volim da zagadjujem okolinu blabla... pravilo kuce je da on meni mora da da plasticnu casu i plasticnu slamku koju ja posle bacim?!!??! Pravilo kuce je izgleda i da ih napomenes da ti daju salvetu... tako je izgledalo ;-)
Izvin'te ako to nije opisano mesto (ovo je belo, rusticno, slatkastog enterijera)
 
ma nisam ,nego bio sam sa decom pre neki dan,i bilo mi je bas lepo,i nesto smo se salili sa osobljem,ma skroz opusteno.Ja ne znam kad su otvorili,ali ono stvarno nije skupo,i verovatno su se sad uhodali.Ma nebitno,preneo sam samo impresije,retko mi negde bude kompletno lepo.A,klinci mi sve pojeli,oni integralni sendvici bas zdravi.samo ne jeftini mcdonalds.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top