Pomoc oko ps2 emulatora

dzoni_srbija

Početnik
Poruka
3
Cao, veliki pozdrav svima, od danas sam clan Krstarice :D

Imam jedan problem
Skinuo sam cd sa neta za igricu DBZ Sparking Neo, tj virtual cd. Takođe imam i emulator pcsx2 za sony 2 koji funkcionise (imam bios file)

e, kad ja ubacim cd, tj kad idem na open, on ne ubaci cd u konsolu, nego udje u cd, gde se nalaze tri foldera:BIN,DATA,IRX

ja udjem u BIN i pokrenem jedini file koji ima i koji stoji u supported files i on pokrene konsolu ali od igre nema ništa, izbaci samo ovo:

http://img526.imageshack.us/img526/2337/unbenanntbs3.jpg

Molim vas, ako neko zna šta da uradim, kako da pokrenem, javite mi, stvarno želim da igram ovu igru, i namucio sam se da je skinem, kao i da namestim emulator

Hvala puno

pozzzzzzzz
 
uzmes redovan ps 2 emulator sto mozes kod mene da nadjes na lageru sa 8 biosa znaci imas sve moguce PAL itd.... jedino je bitno da ti igra bude u ISO formatu nsta drugo nero image ili bilo koji drugi.... ubacis u program sve biose i samo ubacis igru jos i cepas


P.S. nemas dobra emulator pa ti zato neradi kako treba(BIOS nevalja)
 
CarDevil:
sto lupas da nema ja igram bilo koju igru mozes samo maoras imati jaci komp za ove nove
Prvo malo forumske kulture. Nema potrebe za takvim recnikom.
Drugo. Sto palis coveka samo da mu uvalis disk? ;)
Pokloni mu disk pa kad pusti Grand Turismo 4 neka se javi.
Eto dobre reklame za tebe. Marketing je cudo :)

Ja garantujem da nema sanse da ga pusti.

KVALITETAN PS2 EMULATOR JOS NE POSTOJI
Problemi su mnogostruki a najveci u izuzetnoj snazi same PS2 konzole.
On ce mozda i pustiti igru uz pomoc emulatora oji mu prodas ali sta mu vredi kad ce gledati slideshow :lol:

Niko na svetu jos nije uspesno igrao sve igrice na PS2 emulatoru (tacno je, igre su uspevali da puste ali sa uzasnim frame rateom) Globalno. Ovo sta tvrdis da moze igrati bilo koju igricu nije tacno. A i sve da si u pravu, ako nema "zver" od racunara sta ce mu cak i da postoji emulator koji radi.

Najbolje su teme kao ova.
Imam PS2 emulator koji radi ali mi ne radi. PA zapitaj se sto ti ne radi.
I da. Pitanje za decka koji je otvorio temu. A kako znas da ti emulator radi ako nisi uspeo da ga aktiviras?

I za sve one entuzijaste koji hoce da igraju PS2 igre na PC-u
Emulator C64 (commodore 64) je za minimum konfiguracije trazio pentium 1 na 133MHz. :shock: Zapitajte se sta ce traziti PS2 emulator.
Kome je toliko stalo do PS2 igara neka ga kupi, sad je izasla trojka. Cene ce vrtoglavo padati.
 
Pa PS2 emulator trazi chini mi se athlon 4000+ 2 GB rama Ati radeon x1650 pro i ko zna shta josh da bi normalno radio (koliko je to mogutje, jelda ...). I dosta je odvratan framerate ... I BTW moze se natji ps2 vetj za 12000 din .... Pa mislim ono .... A Sparkling Neo ti je oririnalna verzija Budokai Tenakichija 2 .... Tako da si se zajebao pri skidanjanju prijatelju moj ...
 
SSJ4:
Pa PS2 emulator trazi chini mi se athlon 4000+ 2 GB rama Ati radeon x1650 pro i ko zna shta josh da bi normalno radio (koliko je to mogutje, jelda ...). I dosta je odvratan framerate ... I BTW moze se natji ps2 vetj za 12000 din .... Pa mislim ono .... A Sparkling Neo ti je oririnalna verzija Budokai Tenakichija 2 .... Tako da si se zajebao pri skidanjanju prijatelju moj ...

Al' je dobra igrica...:DSamo shto je na japanskom...:|
 
tab503:
Prvo malo forumske kulture. Nema potrebe za takvim recnikom.
Drugo. Sto palis coveka samo da mu uvalis disk? ;)
Pokloni mu disk pa kad pusti Grand Turismo 4 neka se javi.
Eto dobre reklame za tebe. Marketing je cudo :)

Ja garantujem da nema sanse da ga pusti.

KVALITETAN PS2 EMULATOR JOS NE POSTOJI
Problemi su mnogostruki a najveci u izuzetnoj snazi same PS2 konzole.
On ce mozda i pustiti igru uz pomoc emulatora oji mu prodas ali sta mu vredi kad ce gledati slideshow :lol:

Niko na svetu jos nije uspesno igrao sve igrice na PS2 emulatoru (tacno je, igre su uspevali da puste ali sa uzasnim frame rateom) Globalno. Ovo sta tvrdis da moze igrati bilo koju igricu nije tacno. A i sve da si u pravu, ako nema "zver" od racunara sta ce mu cak i da postoji emulator koji radi.

Najbolje su teme kao ova.
Imam PS2 emulator koji radi ali mi ne radi. PA zapitaj se sto ti ne radi.
I da. Pitanje za decka koji je otvorio temu. A kako znas da ti emulator radi ako nisi uspeo da ga aktiviras?

I za sve one entuzijaste koji hoce da igraju PS2 igre na PC-u
Emulator C64 (commodore 64) je za minimum konfiguracije trazio pentium 1 na 133MHz. :shock: Zapitajte se sta ce traziti PS2 emulator.
Kome je toliko stalo do PS2 igara neka ga kupi, sad je izasla trojka. Cene ce vrtoglavo padati.




90% si u pravu moj emulator radi 100% jer nije nekoji krs skidan sa neta i nekoji bios isto tako krs kome god sam prodao svi su mogli da pilaju


ja recimo samo pilam igru BULLY(napalila me je)

a sto se tice zver masine neterba nesto previse jako sve preko 1gb rama i 256mb graficke i 2500+ procesora ide glatko

jer je toliko i ps2 konfiguracija samo njemu je malo jaci procesor 3000+ ali to je to.........

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif

2n7gkxy.gif
 
SSJ4:
Pa PS2 emulator trazi chini mi se athlon 4000+ 2 GB rama Ati radeon x1650 pro i ko zna shta josh da bi normalno radio (koliko je to mogutje, jelda ...). I dosta je odvratan framerate ... I BTW moze se natji ps2 vetj za 12000 din .... Pa mislim ono .... A Sparkling Neo ti je oririnalna verzija Budokai Tenakichija 2 .... Tako da si se zajebao pri skidanjanju prijatelju moj ...




stim sto si ti napisao bukvalno svaka igra ce ti leteti cak i sa xbox 360
 
ja sam se ljudi tripovao oko tih emulatora, i sve sto mogu da kazem je da ne trebate mnogo gubiti vreme na ps2 emulator. uz emulatore morate na sajtu ili readme-u prvo pogledati koje igre su podrzane, pa izabrati jednu dve od njih. ako savrseno rade- uzivajte. medjutim, to je redji slucaj (cak i ako imate vise nego solidan komp), pa je najbolje da nadjete neku PC igru koju jos niste igrali, a moze da vas zadovolji. a za one koji pokusavaju da igraju ps2 igre preko emulatora, verujem da takvih PC igara ima toliko da necete za zivota stici da ih odigrate...
 
CarDevil:
e druze jako ti je iskustvo ukucao si u google download ps2 emulator+bios i skinuo i malo testirao i video na neradi i digao ruke ispravi me ako gresim
Evo ispravljam te ..... Probao sam dva ps2 emulatora.
PCSX2 i NeutrinoSX2 ...

Pokrenuo sam PCSX2 na par konfiguracija (ovo je bilo pre jedno dve godine) ... Konfe su bile tipa 2000-2500 MHZ 512-768 MB rama ... Mnogo je cepkalo i framerate je bio uzasan. A imati dual core comp uapshte ne utiche na emulaciju PS2 ... Tako da jedino megahercaza tu pomaze.
 
SSJ4:
Evo ispravljam te ..... Probao sam dva ps2 emulatora.
PCSX2 i NeutrinoSX2 ...

Pokrenuo sam PCSX2 na par konfiguracija (ovo je bilo pre jedno dve godine) ... Konfe su bile tipa 2000-2500 MHZ 512-768 MB rama ... Mnogo je cepkalo i framerate je bio uzasan. A imati dual core comp uapshte ne utiche na emulaciju PS2 ... Tako da jedino megahercaza tu pomaze.


dzabe ti je to kada su sami programi nestabilni naravno da ti cepa......... extra lose....................
 

Back
Top