SAVREMENA ZENA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
girl kad budesh saznala shta znaci"savremena zena"
necesh postavljati tako glupa pitanja
josh ti treba da rastesh draga,da porastesh
verovatno josh idesh u skolu
e kad porastesh znacesh shta je savrenena zena
caos
 
Čudno, ja više ne idem u školu, odrasla sam, a ne znam šta je to savremena žena. Možda nisam dovoljno porasla (niska sam)... a možda sam i pobegla sa nekog časa... ali koji bi to predmet mogao biti... xm... :)
Ja samo ne razumem smisao teme... Osim toga što se izjasnimo da li se osećamo savremenima ili ne (i da li se uopšte osećamo ženama), zašto neko ne napiše šta za njega znači taj pojam?
Oprosti, Tanja, ne nipodaštavam ti temu, moje stav u vezi sa tim klasifikacijama i nekakvim distinkcijama (tipa: savremena-tradicionalna žena; čovek i žena - kao da žena nije čovek, i slično) je nebitan.
Ja se osećam svestrano, ali ne bih mogla reći i savremeno. Ne znam šta se iza toga krije. Kakva sve izopačenja...
 
TANJA MORE:
girl kad budesh saznala shta znaci"savremena zena"
necesh postavljati tako glupa pitanja
josh ti treba da rastesh draga,da porastesh
verovatno josh idesh u skolu
e kad porastesh znacesh shta je savrenena zena
caos

molim te, poduči me :roll: imam 26 godina i kao što sokolica reče, ne znam tačno šta je uopšte tema ovde i na šta misliš kad kažeš "savremena žena". to može biti izraz kojim se, recimo, opravdava nizak moral, jel na to misliš? ili si "savremena" u smislu da si sponzoruša pa vijaš muškarce s parama? ili si savremena pa pratiš svetske trendove u kulturi, umetnosti, zabavi,...? ili si opaka?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top