Free Radpishare Premium Acount

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
GZ:
Tesko da ovo moze da radi duze od 1 dana.....

Vec vise puta isprobano.. Ovi sa Rapida se ne daju tek tako...

Mada kada se pogleda alati su free, ali njihova upotreba vec prevazlilazi pravila legalnog..
Izvini GZ ali ovo kod mene radi već duže vreme (mislim na program The Grabber). A ako ćemo da pričamo o nelegalnom probijanju ograničenja pa nisam ja ili bilo ko drugi, ko skida sa RapidShare-a, izmislio dinamičku IP adresu preko koje može da se bez čekanja skida ponovo. Šta ako nekom na primer nestane struja i dođe posle 5 minuta? On će dobiti drugi IP i moći će odmah da skida bez čekanja. Da ne ispadne posle da je taj kome je nestala struja haker :lol: i ne drži se pravila RapidShare-a.
Sve se to rešava sa The Grabber. Tako da priča o legalnosti programa pada u vodu.
 
@Fluid

Jasno je meni to sa IP adresama, koliko znam do sada nije bilo nekih tuzbi na proizvodjace Softvera kojie "varaju" RapidShare, ali nije i moguce da do takvih stvari nece doci, s obzirom da se programa za rapid nakupilo dosta...

Kod tebe radi mjesec dana, pa cestitam.. ja izgleda nisam imao srece...

@Lovac

Mislim da ti nisi u poziciji da drzis meni predavanja o tome da li treba ili ne treba nesto zakljucati, obrisati, banovati i sl...da ne govorim da mi drzis predavanje kako treba forum voditi..

Podji od sebe, koliko je samo tebi puta progledano kroz prste i koliko si samo ti napravio ovde kojesta i sad i meni i ostalima nasao da drzis predavanje..

Molim te poklopi se u cuti..

O temi je receno sto je trebalo da se kaze..
Kljuc./
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top