FANOVI LADE

PAWLLE

Poznat
Poruka
7.869
Zasto bi samo pravili teme o ficama ili ne znam o kakvim kolima kad su i LADE sastavni deo naseg saobracaja,evo ja imam dve samo bi jedne da se resim pa ako ima zainteresovanih. :shock:
 
jomini:
Zato što Lada ne pruža ništa slično Hotrodu? :D

Пре ће бити да Хотрод не пружа ништа слично Лади: :lol:

4267.jpg


4478.jpg


3385.jpg
 
Сад озбиљно, шта сви имате против Лајке? Коме се не свиђа у Омладинских бригада на Новом Београду има Мерцедесов салон, на Бежанијској коси Тојотин, у Земуну Ситроенов, кад се крене према Панчевачком Пежоов, Фијат, Ланча и Алфа Ромео се продају у Блоку... Ко воли нек изволи! Нико не може да порекне да је Лајка екстремно издржљив и јефтин аутомобил. Веће поштовање имам према свакоме ко је љубитељ '''народних аутомобила'' (доступних ширим народним масама), него према паљевинама које се ложе на Порше, Ферари, Ламбурџини, Хамер и остала колица која никад неће моћи да купе (сем ако их не производи Бураго :lol: ).
PAWLLE, да си ти мени жив, здрав и узбрдо брз!
Иначе ја би пре возио Лајку, и то ону специјалку караван неголи 50% аутомобила које је произвела америчка аутоиндустрија (један примерак дат у рубрици ''најружнији аутомобили'').
 
LADA NIVA GAZI MOCVARE I NJIVE,
KAD JE LJUDI VIDE POVRATE GLJIVE,
IMA ZAJEBANE RUSKE KRAMPONE,
BOLJE BIH ISAO DA STAVIM TAMPONE,
IZ AUSPUHA IZLAZI NESTO GADNO CRNO,
JUCE SAM HAUBU MALO OKRNO,
NA PO PUTA PAO MI ROL BAR,
LJUDI ZAR VI TO ZOVETE CAR????????
Eto palo mi na pamet da se malo izd....am sa ladom nivom.Kakvi bre rusi.Ostajem uz svoj jugic jos koji mesec pa uzimam nekog stranca-recimo opela...
 
Немам појма, скинуо сам то поодавно са Србовања, замало шлог да ме стрефи! Мислио сам да је фотомонтажа, јер Лајка има задњу вучу, ал ако си вид'о уживо... :shock:
 
Ispala poluosovina.Još je češća scena da ispadne prednja kugla. Meni se desilo 2 puta, do sam vozio Ladu upravo takvu kao na slici. Zašto je ne volim?! E, pa zato, pored ostalog. Za vožnu je teška, neudobna, mučna, težak volan, kvačilo, nestabilna i na suvom, a kad je vlažno sačuvaj Bože. Na snegu se vrti kao ringišpil. Izrada je nekvalitetna, često se kvari. Setiću se još, samo polako ...
 
vule gs:
Немам појма, скинуо сам то поодавно са Србовања, замало шлог да ме стрефи! Мислио сам да је фотомонтажа, јер Лајка има задњу вучу, ал ако си вид'о уживо... :shock:
Dva puta... A ti Nešo, Lade da zaobilaziš u dalekom luku. :lol:
 
Kad_LupimLupim:
Zato sto recimo Niva ima bolje terenske mogucnosti od Subarua :D
Pa ima... I Meklarenov bolid iz formule je brži od Subarua, pa je neupotrebljiva igračka za bilo šta osim staze. Poenta je da od više opcija u svakoj nudi što više, a ne da je jedna odlična, a ostale skoro da nema.
 
vule gs:
Сад озбиљно, шта сви имате против Лајке? Коме се не свиђа у Омладинских бригада на Новом Београду има Мерцедесов салон, на Бежанијској коси Тојотин, у Земуну Ситроенов, кад се крене према Панчевачком Пежоов, Фијат, Ланча и Алфа Ромео се продају у Блоку... Ко воли нек изволи! Нико не може да порекне да је Лајка екстремно издржљив и јефтин аутомобил. Веће поштовање имам према свакоме ко је љубитељ '''народних аутомобила'' (доступних ширим народним масама), него према паљевинама које се ложе на Порше, Ферари, Ламбурџини, Хамер и остала колица која никад неће моћи да купе (сем ако их не производи Бураго :lol: ).
PAWLLE, да си ти мени жив, здрав и узбрдо брз!
Иначе ја би пре возио Лајку, и то ону специјалку караван неголи 50% аутомобила које је произвела америчка аутоиндустрија (један примерак дат у рубрици ''најружнији аутомобили'').

E,bas to dostupno sirokim narodnim masama.Svi se tu nesto hvale, voze strance,a pitanje koliko jos rata ima da otplate pa da zaista bude auto njihov ili ce banka da pokupi svoje.Ma lajka je moja!Uvek imas para za nju,delovi jeftini,izdrzljiva i jos sijaset komplimenata za nju-naravno bit svega je dobar majstor i redovna provera kugli pa nece doci do onakvih situacija koje ste prikazali na slici.I zato saljem vam slicicu moje lajke :razz:
lajka.jpg
 

Back
Top