Program koji pretvara tekst u glas

Pa ti sam,čitaj i snimaj glas :)!

Šalim se malo,kako misliš tekst,nešto baš dugačko ili su samo par reči ili jedna reč u pitanju?

Imaš programa koliko hoćeš na tu foru "Talk it" "computer speach" itd kuckaš u www.google.com

A ako želiš nešto kratko pogledaj link koji sam ti okačio(na dnu):sajt sa engleskim,nemačkim,španskim i francuskim jezikom,tvoje je samo da upišeš šta želiš da čuješ i klikneš na "speak".
Super je stvar,na ovom sajtu ja sam sebi radio dosta zajebancija za telefon,ono kao došla ti je poruka ili šta već :),jer imaš mogućnost od pomenutih jezika da izgovaraju i muški i ženski pol...
Nije loše,možda je to ono što tražiš! ;)
http://www.research.att.com/~ttsweb/tts/demo.php
 
dvr_liberty:
Pa ti sam,čitaj i snimaj glas :)!
Cekaj malo, a sta ako sam nem? Na primer ako su mi glasne zice unistene preteranim natapanjem alkoholom?
Ja ustvari jos uvek nisam nem, ali sigurno da ima ljudi koji jesu, pice je opasna stvar kad se nadje u pogesnim rukama :)

E brate, ja sam ustvari nasao onaj program Fine Reader i sad se nalozio na njega, kao on ce da mi cita knjige, i jos kad bi nasao program da mi to sve izgovara bilo bi do jaj*, ja bih zavrsio fakultet za 3 sata, (jer tako sam u mogucnosti)

Pogledao sam ovaj link, dobar je za za*ebavanje, samo problem je izgovor. Ni ona Rosa ni Klara ne umeju da izgovore cisto R. Ako bi nasao neki fazon na srpskom, (ne hrvatskom ili ne daj Boze muslimanskom) mogao bi malo da se igram, da ne znas nesto takvo?
Isao sam da trazim TalkIt i Computer Speech, verovatno ako bi se iscimao po ovim sajtovima za skidanje programa mogao bi da ga nadjem, jer treba mi da mi bude na hardu, veze su mi ocajne.
Hvala ti sto si mi pomogao, sad znam sta da trazim pa pogledacu, ovu sam poruku tek sad procitao. Ne znam sta bi drugo mogao, evo tebi moj mail (blagojemail@gmail.com), ostavi mi tamo svoj ako hoces da ti posaljem listu mojih pesama, pa da ti neku posle posaljem na tvoj mail, nemam nesto mnogo (oko 6000) ali imam mozda nekih dobrih pesama
 

Back
Top