FIT Fakultet Informacionih Tehnologija

ZzZ Vassili

Početnik
Poruka
19
FACULTY OF INFORMATION TECHNOLOGY

Ima li koga ?

Sa ovog FAX-a ako ima voleo bi da ostavi bilo kakav utisak sa tog faxa ...

Interesuje me nacin upisa,...i sl.

I izgleda da sam zakasnio da ustedim onih 30 % ... pa me interesuje da li postoji neki drugi rok ... I koje zvanje tj. oblast je dobra sa ovog FAX-a ???
Dosta sam neupucen i voleo bi da mi neko tj iko barem ishta RAZJASNI ...

UNAPRED HVALA :)
 
Posetite sajt www.fit.edu.yu i informišite se o najboljim i najpraktičnijim studijskim programima:

Osnovne akademske studije
3 godine, 180 ESPB
Bachelor Degree



Informacione tehnologije


Razvoj softvera, projektovanje modela podataka, administracija baze podataka, projektovanje...

Menadžment IT sistema


Upravljanje IT sistemima, održavanje i administracija IT infrastruktura, prodaja i konsalting u IT oblasti ...

Operacioni menadžment


Organizovanje proizvodnje robe i usluga, planiranje rokova i troškova, upravljanje kvalitetom, zalihama...

Marketing i prodaja


Svi aspekti marketinga i sve ono što on čini, od planiranja, preko prodaje, do analiza...


Grafički dizajn i
Dizajn interaktivnih medija

Grafički dizajn ima tri usmerenja: grafički dizajn, web dizajn i dizajn za računarske animacije i igre...


Diplomske akademske studije
2 godine, 120 ESPB
1 godina, 60 ESPB
Master Degree

Softversko inženjerstvo
Planiranje i razvoj softvera, postavljanje UML i OO modela, programiranje u savremenim jezicima...

Informacioni sistemi
Upravjanje informacionim sistemima, planiranje procesa, organizacione funkcije, upravljanje...

Softversko inženjerstvo i IT sistemi
Kombinuje znanja iz obe discipline - za one koji rade u kompanijama sa sopstvenim razvojem...

Razvoj softvera za animacije i igre
Definisanje koncepta igre, razvoj softvera za računarske igre i interaktivne animacije...


Ukoliko su vam te informacije nedovoljne, pozivamo vas da dođete na naš fakultet ( FIT, Trg Republike br. 3, IV sprat. Tel: 011/ 328 75 40
 
Fakultet informacionih tehnologija ( FIT ) je zbog velikog interesovanja zakazao još jedan termin za polaganje prijemnih ispita na studijskim programima:
1. Informacione tehnologije
2. Menadžment IT sistema
3. Operacioni menadžment
4. Marketing
5. Grafički dizajn
6. Dizajn interaktivnih medija

Prijemni će se održati u ponedeljak, 7. jula u 12h, u učionicama FIT-a, Trg republike br. 3, IV sprat

PRIJAVLJUJTE SE PREKO SAJTA www.fit.edu.yu, na info@fit.edu.yu i na telefon 011/ 328 75 40
 

Back
Top