Nedostajanje

Da li vam nedostaju bivši partneri? Koliko često? Šta vam najviše nedostaje? Priča, fizički kontakt ili nešto specifično, što samo ta osoba ima?

Ma ne nedostaju mi. Zapravo, mozda mi od svakog od njih nedostaje po neki detalj. Kada bih te detalje ukomponovala u jednog choveka dobila bih idealnog partnera :)

Da li vam se desi da vam neka osoba snažno počne da nedostaje i posle dužeg vremena od prekida veze, i posle dužeg nerazmišljanja o njoj? I kako to rešavate?

Ne deshava mi se. Moze da mi nedostaje prvi, drugi, peti dan, moze i mesec dana ... navika je chudo, ti neki nashi mali rituali, odjednom ostaje mnogo praznog prostora u jednom danu, valja to popuniti nechim drugim, chime(?) .. ali nemam toliko vremena da ga posvecujem nekome ko je izabrao da ne bude sa mnom i svesno idem na 'delete'. Kada ja oduvam nekoga nekako je taj vremenski period za 'zaborav' vrlo kratak. Izuzetak iz ovoga je moj ex muz i o nashem odnosu chesto razmishljam, ali mi nedostaje vishe kao osoba koja je deo porodichnog rama, nego on kao on.
 
joj znam sta mi još nedostaje.... od njegove sestre ćerkica..... bila sam tu kad je ušla u stomak... izašla... naučila kako se zovem... prohodala..... :(
koji sam ja kreten... sad mi se plače kad se setim male... više mi ona nedostaje.... baš se vezujem za decu
 
Opet mi malo nedostaje...'ebi ga...'ebi ga...'ebi ga...mnogo sam ga spominjala i prisecala se...ne valja mi posao, a taman sam k'o narodni heroj objavila da sam 'ladna k'o spricer... :cry:

p.s. malo sam lagila iako...ma nema veze..hvata mene romantika i seta u ovo doba noci...narocito kad sam sama... :confused:
 
nedostaje mi da mi pravi sandwich.....
e majke mi.... svi se nekako nadoknadilo drugima.... ali kakve sandwiche adam pravi..... eto to nikad necju prezhaliti.....
e sem toga.... pa valjda kao svega drugog iz zhivota... setim ih se.... neki mi i nedostaju.... ne znam po chemu.... ne umem to da objasnim.... svako ima neshto svoje.....
mislim da mi najvishe nedostajem ja kakva sam bila dok sam bila sa njima..... ne kazhem da ih nisam volela ili da ih se nerado setim.... ali prebolela sam.... skoro svakog.....
ok... sad je josh suvishe rano... za mene... za ovu temu.....
 
E, da Livija...ovo si sjajno rekla...nedostajem sama sebi kakva sam bila sa njim...bas to..(smajlistodubokouzdise) :smile:

p.s. Mnogo mi se svidja tvoj nick...imala sam drugaricu Liviju, koju sam mnogo volela... :lol:
 
ma nee.. nego kad smo vec krenuli " kako ti se svidja nik osobe iznad?".. podelio sam ti rutinski kompliment..
aj da otpevam nesto na temu

nedostaješ mi ti
i ove noći,
nedostaješ mi ti,
tvoj smjeh, tvoj glas i oči.
nedostaješ mi ti,
a noć je duga,
nedostaješ mi ti
za san, za mir, za ljubav
 
Sokolica_M:
Da li vam nedostaju bivši partneri? Koliko često? Šta vam najviše nedostaje? Priča, fizički kontakt ili nešto specifično, što samo ta osoba ima? Da li vam se desi da vam neka osoba snažno počne da nedostaje i posle dužeg vremena od prekida veze, i posle dužeg nerazmišljanja o njoj? I kako to rešavate?

Kazu da vreme leci sve......LAZU!!!!
Vreme ne leci rane.....ali hvala bogu...kako prolazi......tj prokleti emotivni noz koji te ranjava postaje vremenom sve tuplji.
Stvari su takve kakve su....a jedino sta moze da ti pomogne je neko koga ces voleti toliko...da ce stara ljubav biti malecna senka naspram nove.....
 
@El Muerte,
Svaka ljubav je posebna...mislim da druga ne potire prethodnu...jednostavno se nadoveze, a ta bivsa predje u neki drugi oblik i prestane da boli... :smile:

Kako sam samo ovo srocila...al' 'ajde...dobro je za ovo doba noci... :lol:
 
AnaBg:):
Ja mislim da oni koji kazu da im ne nedostaje bivsi,i da su ga zaboravili-lazu
Naravno da ne lazu. Evo, meni nedostaje samo jedan, jer sam samo njega stvarno volela. Ostali su mi bili dragi, ali zato sto su oni voleli mene i trudili se da budem srecna pored nijh.I sada se jedan trudi, ali jbg... :-(
 
Sokolica_M:
Da li vam nedostaju bivši partneri? Koliko često? Šta vam najviše nedostaje? Priča, fizički kontakt ili nešto specifično, što samo ta osoba ima? Da li vam se desi da vam neka osoba snažno počne da nedostaje i posle dužeg vremena od prekida veze, i posle dužeg nerazmišljanja o njoj? I kako to rešavate?
U stvari, ne fali mi on, nego osjecaj koji je izazivao u meni... Nedostajem sama sebi, onakva kakva sam tada bila...
 
Da.Recimo moj bivsi muz mi nedostaje cesto.Njega sam mnogo volela,i cesto razmisljam o tome sta bi bilo kad sve ne bi bilo ovako.........nedostaje mi mnogo toga u vezi njega.Sve lepo sto nas je vezivalo pamtim i to mi nedostaje.da razgovaram svakodnevno sa njim,da on bude tu,ma sve.........
Kod ovog poslednjeg bivseg.........nekako ne nedostaje mi nista.Jedino osecam neku prazninu sto sam opet sama.
 
Bivshi...sve sam ih volela...niko mi ne nedostaje, zato i jesu bivshi, nikog od njih ne mrzim, i dalje ih volim ali ih ne zelim vishe u svom zivotu-zbog svih onih razloga zbog kojih smo se i razishli a ako nije bilo ozbiljnijih razloga za tako nesto onda mogu da kazem da ih ne zelim ponovo u svom zivotu zato sto ni oni a ni ja vishe nismo oni stari...a i da jesmo vremena vishe nisu ona stara...
Zivi bili i srecni, a i ja takodje!
 

Back
Top