Forumski DOSIJE X

Poruka
19.457
Pokusajte da budete na trenutak Molder ili Skali i da resite neku misteriju foruma ili da date predlog za najmisteriju foruma. Na primer:

1. Kako to da Sinke nije banovan? (ne kazem da ga treba banovati-naprotiv). Treba banovati moderatora da ge ne banuje...

2.Da li je Rastaman u stvari Blondi?

3. Da li je gazdarica proslavila 40 godina mature? (male, naravno)

4. U kom su srodstvu 2pike i Madlen Olbrajt?
 
snoshaj efendija:
Pokusajte da budete na trenutak Molder ili Skali i da resite neku misteriju foruma ili da date predlog za najmisteriju foruma. Na primer:

1. Kako to da Sinke nije banovan? (ne kazem da ga treba banovati-naprotiv). Treba banovati moderatora da ge ne banuje...

2.Da li je Rastaman u stvari Blondi?

3. Da li je gazdarica proslavila 40 godina mature? (male, naravno)

4. U kom su srodstvu 2pike i Madlen Olbrajt?

A Madlen Olbrajt je? (pretpostavila sam da je metafora u pitanju naravno)
 
snoshaj efendija:
Pokusajte da budete na trenutak Molder ili Skali i da resite neku misteriju foruma ili da date predlog za najmisteriju foruma. Na primer:

1. Kako to da Sinke nije banovan? (ne kazem da ga treba banovati-naprotiv). Treba banovati moderatora da ge ne banuje...

2.Da li je Rastaman u stvari Blondi?

3. Da li je gazdarica proslavila 40 godina mature? (male, naravno)

4. U kom su srodstvu 2pike i Madlen Olbrajt?

funny....mene bi pre zanimalo sta se desilo sa apotekarkom...mojom omiljenom forumasicom...
 
Ja bih strasno volela da mi neko napokon objasni koje zadovoljstvo je da se jedan lik registruje pod 2 ili vise nick-ova..? :shock:

Zaista me ovo interesuje... :smile:

Jel' to zato da moze sam sebe da tapse po ramenu, pa da mi ostali, k'o fol pomislimo : "Auuuuu, sto je ovaj/ova faca..", hahaha... :lol:

Ili je to, moze biti, da udovolji svim svojim licnostima sabranim u jedno...ili...ma ne znam...bas me ovo uvek interesovalo... :lol:
 

Back
Top