Treba mi pomoc za klasicnu muziku...

HYBRID:
Devojcica mi voli klasiku...mocarta,baha i kompaniju... hocu da joj kupim za rodjendan nesto na tu foru ...mozda neki disk ili tako nesto ,a znam da posebno voli a nema nista na violoncelu...ako moze neki savet...hvala unapred...
Pa možeš da nađeš nešto od Mstislava Rostropoviča on je bio jedan od najvećih
svetskih violončelista, gostovao je i u beogradu pa se možda mogu naći i video snimci koncerata
- vredi pokušati na guglu
ključne reči
"Mstislav Rostropovič" video koncert
ili
"Mstislav Rostropovič" u izdanju
Sretno :)
 
Ja isto preferiram kalsaiku. Obozavam je i rado je sviram. najbolje je da joj kupis najbolje hitove Vide Pavlovic, Zahara, hmmm... Kemisa, da i on spada u klasiku, a mozes i Gocu Stoicevic, Veru Ivkovic i Veru Matovic. naravno, potpuni ugodaj ces postici, ako joj kupis kolekciju Juznog Vetra. 8-)
 
Liza Dennis:
Ja isto preferiram kalsaiku. Obozavam je i rado je sviram. najbolje je da joj kupis najbolje hitove Vide Pavlovic, Zahara, hmmm... Kemisa, da i on spada u klasiku, a mozes i Gocu Stoicevic, Veru Ivkovic i Veru Matovic. naravno, potpuni ugodaj ces postici, ako joj kupis kolekciju Juznog Vetra. 8-)
daj bre,obesi se vishe...uchini nam svima uslugu.....popi cijanid il tako neshto,******.....
 

Back
Top