KoRn,SlipKnot,Limpbizkit...

slipknot obozhavam,imam sve od ''self titled'',preko ''iowe'',pa do''subliminal verses'',a o koncertima uzhivo da ne pricham,tu su tek baje.....korn je isto extra,ne slusham ih intezivno kao slipknot,a album ''korn''je vrh.....a limp bizkit takodje,pa ta tri benda su odprilike vrh nu-metala......

p.s.nabedjeni metalci,ne osporavajte bizkit-u kvalitet samo zato shto nisu ostali nadrkani i zapushteni mamini i tatini sinovi koji za zhivota zhive u podrumima i drkaju gitare jer nemaju shta pametnije da rade....bizkit je izuzetno talentovan bend.....
 
jel gledao mozda neko od vas koncert od korna koji se odrzava u americi neznam koj grad u klubu gde je kapacitet 70 coveka i besplatan uilaz..? znaci koncert ludilo pevali su najbolje pesme cak i neke koje nikad nisu pevali live do tad, a unutra atmosvera vrh sutke na sve strane a o ozvucenju i da ne pricam.!!! znaci to je jedan od najboljih koncerta koje sam gledao i zesce preporucujem da ga gledate ko niste do sad!!!!
 
moracu to da nabavim...do sada sam gledala samo njihove spotove od korna......a od slipknota imam koncert neki behind-mask-unauthorized....al nisam sad sigurna za tacan naziv....al odlican je koncert...... oni su mi bas likovi bila sam citala njihov intervju .....
 

Back
Top