ЛДП активисти

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torius

Primećen član
Poruka
968
ЛДП издао препоруку својим одборима да повећају активност на форумима како би исказали свој протест, Ето одакле оволико нових форумаша и ова лдпизација форума.
 
А као ниси члан...
Као што овај BlackMusician73 шатро није Ирејсрхед Ђ. Ковјенић а.к.а. Руфутабис... :roll:

Кад је прсо на аргументима, не жели да повуче естонску заставу, а схватио је да је будала... е онда се повука, па сад покушава нешто троловањем :arrow:
 
Da je više političara koji svoju političku ideologiju ne grade preko Kosova i tog izmučenog naroda mi bi smo danas živeli u srećnijoj zemlji! Ovako ćemo živeti u konstantnoj zabludi, a srpski narod na kosovu u lažnoj nadi. Politika se ne gradi lažnim obećanjima zarad skupljanja jeftinih političkih poena već činjenicama i postupcima ma kolko te činjenice i postupci bili teški!
 
Ја и овом приликом позивам чланове, симпатизере, а највише руководство ЛДП-а да дођу у Бијељину, Бањалуку, Требиње, Брчко, Добој, Фочу, Зворник... и неке се мало прошетају улицама и разговарају са народом да се упознају шта мислимо о њима.
 
ТНикола:
Ја и овом приликом позивам чланове, симпатизере, а највише руководство ЛДП-а да дођу у Бијељину, Бањалуку, Требиње, Брчко, Добој, Фочу, Зворник... и неке се мало прошетају улицама и разговарају са народом да се упознају шта мислимо о њима.

Neki već bili i radili kampqnju Dodiku. ;-)
 
ЛДП издао препоруку својим одборима да повећају активност на форумима како би исказали свој протест, Ето одакле оволико нових форумаша и ова лдпизација форума

Odakle ti ova informacija? Ajde lepo priznaj da si opet poceo da izmisljas.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top